شجاعی: اطمینانم باعث شد پنالتی را خراب کنم

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، مسعود شجاعی بعد از پیروزی تیم ملی ایران برابر ازبکستان گفت: از صعود به جام جهانی خوشحال هستیم ولی معتقدم که امکانات ما در حد بهترین تیم آسیا نیست ......

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا، مسعود شجاعی بعد از پیروزی تیم ملی ایران برابر ازبکستان گفت: از صعود به جام جهانی خوشحال هستیم ولی معتقدم که امکانات ما در حد بهترین تیم آسیا نیست. مسئولان باید به تیم ملی کمک کنند. ما زمین تمرین نداریم و در زمین نفت تمرین می کنیم.

او درباره وضعیتش در یونان گفت: یکی از بهترین فصل های عمرم را پشت سر گذاشتم. اگر خدا بخواهد آماده می شویم تا در پلی آف یورولیگ شرکت کنیم. اگر آنجا موفق باشیم، در تیم پانیونیوس باقی می مانم.

هافبک تیم ملی فوتبال ایران درباره وضعیت این تیم گفت: تیم ما باشخصیت است و ثبات تیمی خوبی داریم. تیم ما در کار تیمی خیلی خوب کار می کند و هر کس که به میدان می رود، بهترین بازی اش را ارائه می دهد.

شجاعی درباره پنالتی ای که در این بازی از دست داد گفت: برخی از بازیکنان پیشنهاد دادند که پنالتی را من بزنم و من خیلی مطمئن بودم که مثل همیشه توپ را به گوشه بالای دروازه می زنم و شاید همین اطمینانم باعث شد که توپ را خراب کنم.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال