شجاعی: اميدوارم شاهد حضور با شكوه بانوان در ليگ برتر باشيم

پس از برگزاری مراسم رونمایی از لوگو و پیراهن‌های جدید تراکتور در لیگ برتر نوزدهم، مسعود شجاعی کاپیتان قرمزهای تبریز ضمن تشکر از هواداران و مدیران باشگاه در خصوص این مراسم واکنش نشان داد...

به گزارش مدال، مسعود شجاعی، کاپیتان تیم تراکتور در پیامی اینستاگرامی از محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تشکر کرد و به مراسم معارفه البسه این باشگاه واکنش نشان داد.

شجاعی نوشت:
سلام و عرض احترام، ميخواستم ضمن تشكر و قدردانى از هواداران خوب تيم كه مثل هميشه با حمايت و حضورشان باعث خرسندى و دلگرمى ما بودند از آقاى زنوزى مالك باشگاه و كادر مديريت تيم هم براى تهيه و مراسم معارفه البسه در خور شأن باشگاه و بازيكنان نهايت قدردانى را داشته باشم و همچنين خدا قوت و سپاسگزارى از تيم رسانه اى و خدمات و پشتيبانى باشگاه كه با تلاش بى وقفه توانستند كليپها،عكسها و شرايطى ايده ال براى برگزارى مراسم را مهيا كنند.
نكته درخشان،خوشايند و قابل تأمل اين مراسم حضور بانوان علاقه مند به فوتبال و تيم تراكتور بود كه بدون هيچ مشكلى و در كمال آرامش و حفظ احترامشان در اين مراسم حضور داشتند كه اميدوارم با كمك مجريان امر شاهد حضور با شكوه اين عزيزان در طى مسابقات ليگ هم باشيم.
آرزوى سلامتى و آسايش خاطر براى همه هموطنان دارم و اميدوارم كه امسال شاهد يك ليگ جذاب باشيم و البته با تلاش و اراده ما بازيكنان و حمايت طرفداران تيممان هفته هايى سرشار از شادى و موفقيت براى كادر تيم و پرشورها در انتظارمان باشد.

بیشتر بخوانید:

واکنش مدافع پرسپولیس به قرار گرفتن در لیست مازاد کالدرون

تگ ها


تراکتور مسعود شجاعی رونمایی از پیراهن جدید تراکتور رونمایی_از_لوگو تراکتور غلامرضا صادقیان لیگ برتر فوتبال ایران حضورــبانوان‌ــدرــورزشگاه‌ها مسعود شجاعی تراکتور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال