شجاعی: به همه احترام می گذارم اما خیلی توجهی به نقدها ندارم

مسعود شجاعی بازیکن تراکتورسازی و کاپیتان تیم ملی میهمان برنامه سال تحویل شبکه یک بود...

مسعود شجاعی بازیکن تراکتورسازی و کاپیتان تیم ملی میهمان برنامه سال تحویل شبکه یک بود

مسعود شجاعی گفت: نمی‌گویم از سیاست خوشم نمی‌آید اما به نظرم اگر هر کسی در زمینه کاری خودش باشد بهتر است.
به گزارش مدال، شجاعی در ابتدا گفت: من فقط تا به حال به برنامه عادل فردوسی پور و برنامه ای در شبکه دو که آقای کوثری اجرا می کردند رفته ام و این اولین برنامه اجتماعی است که می آیم.
وی در بخشی از برنامه با اشاره به حضور افراد سیاسی در ورزش، تاکید کرد: نمی گویم از سیاست خوشم نمی آید اما به نظرم اگر هر کسی در زمینه کاری خودش باشد بهتر است. اگر هم روزی بخواهم وارد عرصه سیاست شوم مرتبط با رشته ورزشی ام خواهد بود.
شجاعی تصریح کرد: به همه منتقدان احترام می گذارم اما خیلی توجهی به نقدها ندارم، کار خودم را می کنم و حواسم به کاری که مربی از من خواسته است.
کاپیتان تیم ملی در پاسخ به اینکه تاکتیک کی روش برای جلوگیری از باخت بعد از خوردن گل اول چه بوده که هیچ بازی را در صورتی که اول گل خورده بودند با برد به پایان نرسانده اند، گفت: این اتفاق زیاد پیش نیامد و فقط تورنومنت های بزرگ بوده که ما به مشکل خورده ایم و باخته ایم ولی در جام جهانی گروه مرگ را فقط با یک باخت طی کردیم.
وی در پاسخ به اینکه آیا فکر می کنید قهرمان می شوید یا خیر، گفت: امیدوارم قهرمان شویم، ما 7، 8 ماه است کنار هم هستیم، تلاش شده تیم خوبی تشکیل شود. معمولا تیم هایی که مدت زمان زیادی کنار هم هستند و شناخت بیشتری از هم دارند می توانند موفق شوند ما همه اینها را داریم و نگاهی به قهرمانی هم داریم اما می خواهیم پله به پله جلو برویم و اتفاقات خوب برایمان بیفتد. اگر این اتفاق در سال اول بیفتد که خیلی خوشحال می شویم اما می دانیم که این تیم آینده دار است.
وی در پایان گفت: به اندازه خودم سعی کردم در تیم سهمم را ادا کنم و تلاش می کنم.
شجاعی همچنین در بخشی از برنامه در واکنش به ماجرای برنامه نود اظهار کرد: من نمی خواهم به قضیه فردوسی پور دامن بزنم و آتش قضیه را تند کنم. آقای پرویز پرستویی که از بازیگران مورد علاقه من است گفت به تلویزیون نروید و آن را تحریم کنید. ولی من گفتم باید آمد و حرف زد.
وی افزود: به نظر من آدمها باید سرجایشان باشند و نود با عادل فردوسی پور شناخته شده و عادل نود را ساخته این برند عادل است و کسی دیگر نمی تواند آن را بسازد.
کاپیتان تیم ملی تاکید کرد: نمی خواهم به آقای فروغی مدیر شبکه سه حمله کنم فقط می گویم مدیریت کنید این قضیه حل بشود اگر عادل را از دست بدهید خیلی از بینندگان شبکه را از دست می دهید و مخاطبان با تلویزیون قهر می کنند. مدیران کمک کنند این اتفاق نیفتد.