شجاعی: شرایط اردو بسیار ایده‌آل است

بازیکن تیم ملی فوتبال امید ایران با اشاره به امکانات ایده آل اردوی قطر گفت: خوشحالیم که در یکی از بهترین و مجهزترین کشورها در حوزه امکانات فوتبال یک اردوی فوق العاده را برگزار می کنیم...

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علی شجاعی در مورد شرایط اردوی تیم ملی امید در قطر اظهار داشت: خوشبختانه شرایط بسیار خوبی در قطر داریم. زمین چمن بسیار خوب و با کیفیت ، هتل مناسب و همه شرایطی که برای برگزاری یک اردو لازم است. به هر حال قطر یکی از مجهزترین کشورهای جهان در زمینه امکانات کمپ های تمرینی است و بسیاری از تیم های معتبر ملی و باشگاهی جهان در این کشور اردو می زنند. ما هم خوشحالیم که شرایط برای برگزاری اردو در اینجا فراهم شده و تلاش می کنیم به بهترین شکل از این فرصت استفاده کنیم.

شجاعی اضافه کرد: یکی از اتفاقات امیدوار کننده اضافه شدن سایر بچه‌‌ها و تکمیل شدن جمع ما بود. اگر تیم کامل نمی شد فکر می کنم برگزاری این اردو نمی‌توانست مفید باشد اما خوشبختانه همه در کنار هم هستیم و همین مسئله موجب آرامش بچه ها شده و روحیه تیم را بالا برده است. فکر می کنم اعضای کادر فنی هم از این شرایط رضایت کامل دارند. وقتی تیم کامل می شود جدیت تمرینات هم بیشتر است و این مسئله مهمی برای همه ماست.

وی در خصوص آخرین شرایط خودش اظهار داشت: مصدومیت مختصری داشتم که خوشبختانه رو به بهبودی است و در کنار سایر بچه‌ها تمرین می‌کنم. انگیزه و روحیه اعضای تیم باعث شده فشار تمرینات را به خوبی تحمل کنیم و تلاش می‌کنیم در همین اردو به بالاترین سطح آمادگی ممکن برسیم.

بیشتر بخوانید:

تمرين پرفشار تيم اميد در دوحه+ تصاویر

تگ ها


علی شجاعی تیم ملی امید حمید استیلی اردوی قطر فوتبال ایران المپیک 2020 فوتبال