شجاعی: مشکلی با نساجی ندارم

علی شجاعی وینگر تیم فوتبال نساجی به تمرینات این تیم بازگشته است....

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم، علی شجاعی در مورد جلسه‌ای که روز یکشنبه با مسئولان باشگاه نساجی داشت، گفت: در مجموع جلسه مثبتی بود و من صحبت‌های مسئولان را شنیدم و حرف‌هایم را هم زدم. متأسفانه این موضوع بیش از حد بزرگ شده بود و هدف از برگزاری این جلسه هم کمک به تیم بود. من هم چند روز صحبت نکردم، چون واقعاً اتفاق خاصی رخ نداده بود که بخواهد این‌قدر بزرگ شود. مسئولان باشگاه از جمله آقایان امیری و حدادیان تلاش می‌کنند تا تیم آرامش داشته باشد و کادر فنی و بازیکنان هم می‌دانند که برای خوشحالی هواداران باید تلاش کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا اختلافی با محمدرضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال نساجی دارد، خاطر نشان کرد: من هیچ مشکل یا اختلافی با آقا رضا و دیگر اعضای تیم ندارم. در تیم ما هیچ حاشیه‌ای وجود ندارد و همه می‌دانیم که اگر حاشیه داشته باشیم تیم ضربه خواهد خورد. در حال حاضر هم نساجی وضعیت حساسی دارد و باید در بازی‌های آینده طوری نتیجه بگیریم که نتایج گذشته را جبران کنیم.

«همه ما باید به نساجی کمک کنیم تا در ادامه لیگ برتر نتایج خوبی بگیریم.»، وینگر نساجی با بیان این جمله تصریح کرد: از یک سال و نیم پیش که برای اولین بار پیراهن نساجی را بر تن کردم، تا همین امروز برای موفقیت تیمم کم نگذاشتم و به پیراهن این تیم تعصب دارم. مطمئناً در بازی‌های آینده هم نهایت تلاشم را انجام خواهم داد. خوشبختانه در حال حاضر شرایط مالی، امکاناتی و مدیریتی تیم هم بسیار خوب است و امیدوارم از لحاظ نتیجه‌گیری روند متفاوتی را در بازی‌های بعدی تجربه کنیم.

شجاعی در پایان اظهار داشت: بازی بعدی برابر ما پارس جنوبی بسیار مهم است و به سه امتیاز این بازی نیاز مبرمی داریم تا کمی از این شرایط فاصله بگیریم. هواداران حتی در بدترین شرایط هم از ما حمایت کردند و در این بازی هم چشم به حمایت آنها داریم تا نتیجه بگیریم.

بیشتر بخوانید:
استقلال رکورد عجیب فصل گذشته خود را می‌شکند؟
رضاییان به دیدار با پرسپولیس نمی رسد 

تگ ها


نساجی علی شجاعی فوتبال ایران بازیکنان نساجی اخبار نساجی علی شجاعی نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال