شجاعی: وظیفه سنگینی روی دوش ما پرسپولیسی‌هاست

وینگر چپ پای پرسپولیس که علیرغم مصدومیت این تیم را در سفر به عربستان برای جدال با الهلال همراهی می کند، ابراز امیدواری کرد با عبور از حریف عربستان در کورس برای کسب جام آسیایی کار را دنبال کنند...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شجاعی درباره وضعیت تیمش پیش از جدال با الهلال گفت: شرایط ما خوب بود و البته چند بازیکن ما در تیم ملی حضور داشتند. چند بازی تدارکاتی هم داشتیم و خصوصا سپاهان در این زمینه همکاری خوبی با ما داشت و دیدار مناسبی با آنها داشتیم که به تیم کمک خواهد کرد. امیدوارم به نتیجه خوبی در این بازی دست پیدا کنیم و پرچم ایران را بالا نگه داریم. 

وی در واکنش به اینکه این شایعه درست است که به درخواست کادرفنی پرسپولیس، سپاهان در این جدال تدارکاتی با سیستم الهلال عربستان مقابل سرخپوشان حاضر شد تا آنها محک بهتری بخورند گفت: من خبر ندارم. در آن بازی حاضر نبودم و از این چیزی که می گویید بی اطلاع هستم. 

بازیکن چپ پای پرسپولیس که تحت عمل جراحی کتف قرار گرفته درباره وضعیت خود گفت: خدا را شکر اکنون شرایط خوبی دارم. از پزشکان تیم تشکر می کنم که زحمات زیادی کشیدند تا زودتر بتوانم به شرایط آمادگی نزدیک شوم و تلاش می کنم به تمرینات گروهی برسم. 

شجاعی درباره حضورش در کنار تیم علیرغم مصدومیتش گفت: خیلی دوست داشتم در کنار تیم حاضر باشم و بتوانم انرژی مثبت بدهم. اگر بدنم برسد و شرایطم ایده آل باشد به زودی به تیم اضافه خواهم شد. 

وی درباره اینکه با وضعیت کنونی که کشتی‌گیران توانستند با موفقیت‌های خود هیجان خاصی به مردم ببخشند، آیا آنها نیز قادر خواهند بود به موفقیت در عربستان دست یابند گفت: خدا را شکر که پرسپولیس طی چند سال اخیر توانسته عملکرد خوبی داشته باشد. تنها تیمی بوده که با حضور در مراحل بالاتر دل مردم را شاد کند. وظیفه سختی است که تنها نماینده ایران باشید. ما دو بار به فینال آسیا رسیدیم و آسیا یک جام به ما بدهکار است و امیدوارم امسال با تمام قوا حاضر شویم و نتیجه بگیریم.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس AFC Champions League فوتبال