شجاع خلیل زاده و پرسپولیس؛ اینبار از روی سکوها (عکس)

شجاع خلیل زاده با حضور در استادیوم آزادی از نزدیک بازی پرسپولیس در برابر گل گهر را تماشا کرد و در پایان راضی استادیوم را ترک کرد به این خاطر که پرسپولیس برنده ی این بازی شد....

به گزارش"ورزش سه"، شجاع اگر چه بهمراه الریان نمایش خوبی در لیگ قهرمانان آسیا نداشت و نتوانست به مرحله ی یک هشتم نهایی صعود کند اما خیلی از این اتفاق ناراحت نیست چرا که این حضور موجب دعوت دوباره او به تیم ملی شده است. از همه مهمتر اینروزها یکی از مهره های موثر تیم ملی در خط دفاع بشمار می رود و به دنبال صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ است. البته این تنها رویای او بشمار نمی رود و همه بازیکنانی که به اردوی تیم ملی دعوت می شوند چنین ترسیمی برای آینده ی خود دارند.

شجاع در جریان بازی پرسپولیس با گل گهر عکس مشترکی به همراه منشاء گرفت. همبازی قدیمی خود که اینروزها هیچ یک در پرسپولیس بازی نمی کنند. او که جدایی اش از پرسپولیس حرف و حدیث های زیادی به همراه داشت با حضور در استادیوم آزادی نشان داد تصمیمش مبنی بر جدایی از پرسپولیس یک تصمیم حرفه ای برای آینده اش بوده و تیمش در ایران یعنی پرسپولیس را هم چنان دوست دارد. هر چند باشگاه بعد از جدایی اش از او به کمیته ی تعیین وضعیت شکایت کرد که کمیته ی تعیین وضعیت رسیدگی به این شکایت را در حیطه ی وظایف خود ندانست و در نهایت از باشگاه خواست که از طریق شورای حل اختلاف فیفا پیگیر این موضوع باشد.

سیمای شاد شجاع در این تصویر نشان می دهد از بازگشت به تیم ملی خوشحال است؛ به خصوص که بعد از جدایی اش از پرسپولیس تیم همان روند خوب گذشته را حفظ کرده و در تلاش برای کسب پنجمین عنوان قهرمانی درلیگ برتر است.

تگ ها


گل گهرسیرجان الریان گادوین منشا شجاع خلیل‌زاده قطر