شجاع - دردیوک؛ پرده جدید از تقابل با ستاره‌ها

مدافع میانی پرسپولیس که اکنون در صدر جدول پاسورهای لیگ قهرمانان قرار دارد، نمی‌خواهد حضور تیمش تا این مرحله همراه باشد....

به گزارش "ورزش سه"، شجاع خلیل زاده که در این فصل در لیگ قهرمانان در پست دفاع میانی و مدافع چپ برای پرسپولیس به میدان رفته، علیرغم چالشی که پیش از سفر به دوحه با مدیران این تیم داشته، از نظر کیفی توانسته یکی از ستاره‌هایش تیمش لقب گیرد.

شجاع که برابر الدحیل با حضور در سمت چپ دفاعی تا پیش از گل حریف و پنالتی‌ای که به آنها داد، نمایش موفقی از خود به جا گذاشته بود، در ادامه یکی از مهره‌های تاثیرگذار تیم برای صعود لقب گرفت و برابر الشارجه با گل زودهنگام خود سهم زیادی در هموار شدن مسیر صعود داشت. او طی ۵ بازی اخیر با ثبت دو گل زده در کنار علی علیپور و عیسی آل کثیر برترین گلزنان پرسپولیس محسوب می‌شود.

با این حال انتظار از ستاره خط دفاعی پرسپولیس این است که مقابل دردیوک به عنوان ستاره خط حمله پاختاکور محسوب می‎‌شود و سابقه بازی در گالاتاسرای، لورکوزن، بازل و ... را دارد، بتواند یک شب فوق العاده دیگر را از خود به جا بگذارد. خلیل زاده که پیش از این مقابل بونجاح نمایش موفقی از خود به جا گذاشته بود، باید دید اینبار برابر دردیوک چه شرایطی را دنبال خواهد کرد.

تگ ها


پرسپولیس تهران شجاع خلیل‌زاده