شجاع در آستانه حضور در لیگ قطر

وب سایت قطری استاد الدوحه نوشت که شجاع خلیل زاده در آستانه حضور در لیگ ستارگان قطر است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالیکه دیروز صحبت هایی مبنی بر جدایی بشار رسن و شجاع خلیل زاده از پرسپولیس مطرح شده بود حتی نواف الاسیوی خبرنگار عربستانی خبر از جدایی این دو بازیکن داده بود، رسانه قطری استاد الدوحه خبر از حضور شجاع در لیگ ستارگان می دهد.


این وی سایت با تیتر «الریان نزدیک است که معامله شجاع خلیل زاد ایرانی را نهایی کند» نوشته است که باشگاه الریان در آستانه عقد قرارداد با شجاع خلیل زاده مدافع ایرانی پرسپولیس قرار دارد و انتظار می رود این بازیکن طی روزهای آینده به دوحه بیاید و قبل از آغاز هفته چهارم لیگ ستارگان به الریان بپیوندد.


استاد الدوحه نوشته است که شجاع خلیل زاده در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا که در دوحه برگزار شد در درخشش قابل توجهی داشت و به تیم ایرانی کمک زیادی کرد تا به دیدار فینال لیگ قهرمانان صعود کند.


در صورت عقد قرارداد شجاع خلیل زاده با الریان، او در کنار گابریل مرکادوی آرژانتینی، یاسین براهیمی الجزایری، یوهان بولی ساحل عاجی و فرانک کام کامرونی، تبدیل به پنجمین بازیکن خارجی الریان خواهد شد.


البته سایت استاد الدوحه قطر دیروز نیز خبر از حضور بشار رسن در تیم القطر قطر داده بود که مدیربرنامه این بازیکن با انتشار یک استوری، حضور رسن در لیگ ستارگان را تکذیب کرده بود.

بیشتر بخوانید:

یلوه: می خواهیم امروز طلب برانکو را بدهیم

ادعای عجیب گرشاسبی: گفتند دوران برانکو تمام شود!

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران شجاع خلیل‌زاده لیگ برتر خلیج فارس فوتبال