شجاع نمی‌خواهد از پرسپولیس جدا شود+ عکس

مدافع میانی پرسپولیس با گلی زودهنگام پایه‌گذار صعود تیمش شد تا ماجرای اختلاف نظرش با مدیران باشگاه را هم تحت شعاع قرار دهد....

به گزارش "ورزش سه"، تنها ساعاتی مانده به اعزام پرسپولیس به دوحه برای ادامه مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، شجاع خلیل زاده جنجالی ظاهر شده و در گفتگویی که با ورزش سه داشت از اختلاف نظر خود با مدیران تیم در خصوص مسائل مالی و قراردادش خبر داد.

خلیل زاده با اشاره به موضوع اختلاف مالی با مدیران تیم و مذاکراتی که بی نتیجه مانده، از تلاش خود برای ادامه حضور در این تیم و بی‌توجهی مدیران تیم برای ادامه مذاکرات خبر داد. او مدعی شد حضور چند باره‌اش در باشگاه برای مذاکره و تمدید قرارداد نیز بی‌نتیجه مانده و ادامه این روند را منتهی به جدایی‌اش از تیم دانست.

با این ادعا همه چیز به بعد از لیگ قهرمانان موکول شد و مدیران تیم نیز مدعی شدند در بازگشت تیم از دوحه پای میز مذاکره با این بازیکن و یا مدیربرنامه‌اش خواهند نشست. موضوع مربوط به اختلاف مالی قرارداد این بازیکن نسبت به دیگر بازیکنان و خصوصا بازیکنانی است که این تیم تازه به خدمت گرفته است. جایی که او مدعی است در تیم اصلی شاید کمترین عدد توافقی برای قرارداد، مربوط به اوست.

ادعای جدایی از پرسپولیس توسط شجاع خلیل زاده اما خیلی زود با موضع‌گیری از سوی هواداران مواجه شده است. آنها با هجمه و انتقاد نسبت به مدیریت باشگاه خواهان مشخص شدن هر چه زودتر تکلیف مدافع میانی موفق خود شده‌اند. بازیکنی که امیدوار است با تداوم این شرایط حتی بتواند طلسم عدم دعوت خود به تیم ملی را بکشند و جزو لیست مدنظر دراگان اسکوچیچ نیز قرار گیرد.

در هفته پایانی مرحله گروهی و در شرایطی که یحیی گل محمدی و شاگردانش با اما و اگر بزرگی برای صعود از این مرحله مواجه بودند، این شجاع خلیل زاده بود که البته با گل زودهنگام خود آنها را از برزخ به بهشت نزدیک کرد. دومین گل شجاع خلیل زاده در چهارمین بازی از این مرحله باعث شده تا در نهایت شاگردان یحیی گل محمدی بتوانند شرایط را برای صعود و صدرنشینی مهیا ببینند و اکنون راهی مرحله بعدی این رقابت‌ها شده‌اند. اتفاقی که به نظر می‌رسد باعث تمدید ادامه حضور شجاع خلیل زاده در این تیم نیز شده و ویزای حضور این تیم در دوحه را تمدید کرده تا از علاقه و تلاش او برای ادامه حضور در این تیم خبر دهد.

در شرایطی که مدیران تیم حتی برای پرداخت پاداش‌های مربوط به تیم نیز دچار مشکل شده‌اند و انتقادات را بیش از گذشته در کنار خود می‌بینند، جدایی احتمالی شجاع خلیل زاده به عنوان یکی از ستاره‌های این تیم می‌تواند شرایط را سخت‌تر نیز کند. باید دید در روزهایی که خلیل زاده با گلزنی خود در کنار نمایش دفاعی‌اش، در تلاش برای تداوم حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان و صعود آنها به مراحل بعدی است و به طبع آن حضورش در این تیم را نیز تمدید می‌کند، مدیران باشگاه در بازگشت تیم قادر خواهند بود نظر قطعی او برای باقی ماندن روی قرارداد و چشم پوشی از بند جدایی را جلب کنند یا خیر.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران شجاع خلیل‌زاده پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال