شجاع – پرسپولیس؛ امکان بازگشت وجود دارد؟

بعد از جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس که با موضوع تند هواداران همراه بود، اکنون بار دیگر شایعاتی درباره بازگشت مدافع سابق سرخ‌ها شکل گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، شجاع خلیل زاده که در ابتدای فصل جاری با توجه به اختلاف نظر با مدیران وقت این باشگاه، قرارداد خود را فسخ کرده بود و پیشنهاد الریان قطر را پذیرفت، اکنون شایعات زیادی را در رابطه با بازگشت به ایران و حضور دوباره در پرسپولیس را دنبال می‌کند.

موضوعی که البته با واکنش‌های متفاوتی از سوی هواداران این تیم همراه شده است. موضوع البته با توجه به جدایی احتمالی محمدحسین کنعانی زادگان از این تیم در پایان فصل به شکل مبهمی دنبال می‌شود و باید دید مدیران باشگاه و کادرفنی این تیم چه نظری در این خصوص خواهند داشت و آیا برنامه‌ای برای بازگشت دوباره شجاع خلیل زاده به این باشگاه وجود خواهد داشت؟

ابراهیم شکوری، معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در خصوص این بحث داغ اینطور پاسخ می‌دهد:نه، با توجه به اینکه شجاع در هتلی بود که تیم ما در آن مستقر بودند، این شایعه شکل گرفت. اما تیم پرسپولیس در هتل خود کاملا قرنطینه بود. هیچ بازیکنی قادر به ورود محدوده نبود. هیچ بحثی درباره آقای شجاع خلیل زاده و حضورش در تیم ما در فصل آینده تا به این لحظه در تیم ما مطرح نشده است.

تگ ها


الریان پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال