Banner

شرایط استقلال خوب نیست/محسن گروسی: مدیریت قوی مشکلات را حل می کند

پیشکسوت استقلال معتقد است تمامی مشکلات استقلال درحال حاضر از درون خود باشگاه سرچشمه می گیرد و اگر این حاشیه ها زودتر به اتمام نرسد عاقبت خوبی برای استقلال نخواهد داشت......

شرایط استقلال خوب نیست
به گزارش خبرنگار مدال، محسن گروسی، پیشکسوت استقلال در مصاحبه اختصاصی با مدال در خصوص شرایط آبی ها بعد از گذشت دو هفته از شروع لیگ نوزدهم گفت: ظاهر امر کاملا نشان می دهد که شرایط برای استقلال، شرایط خوبی نیست و مسائلی که ما در رسانه ها و فضای مجازی می بینیم و می شنویم نشان می دهد که شرایط استقلال در حال حاضر شرایط قشنگی نیست. تصور بر این بود که اگر قرار به بروز مشکلاتی هم باشد این موضوع از هفته پنجم، ششم به بعد اتفاق بیافتد اما متاسفانه مشکلات از بدو شروع لیگ گریبانگیر استقلال شده است.


حاشیه ها از درون خود باشگاه است
وی ادامه داد: فکر می کنم اگر قرار بر این باشد که این حاشیه ها ادامه پیدا کند، استقلال با مشکلات بیشتری هم روبرو خواهد شد. باید هرچه زودتر به این حاشیه ها که از درون خود باشگاه است، پایان داده شود تا تیم به آرامش برسد.


مدیریت قوی مشکلات استقلال را حل می کند
گروسی در ادامه تاکید کرد: تیم استقلال تیم جوان و خوبی است. در بازی با فولاد توپ و میدان در اختیار استقلال بود و گلی هم که دریافت کرد، در شرایطی بود که ممکن است برای هر تیمی پیش بیاید و اگر حاشیه های درون تیم حل شود می تواند نتایج خوبی در هفته های آینده بگیرد.
مشکلات استقلال چندان بزرگ نیست، اگر استقلال مدیریت قوی داشت می توانست به راحتی مسائل را در درون باشگاه مدیریت و حل کند. سهل انگاری ها باعث شده که این مسائل پیش بیاید.
دربی با همه بازی ها متفاوت است
پیشکسوت استقلال در خصوص دربی پیش رو اظهار داشت: دربی با همه بازی ها متفاوت است. بازیکنان در هر شرایطی در دربی با تمام وجود بازی می کنند و هر نتیجه ای که در دربی رقم بخورد مستثنی از شرایط تیم ها است و اگر هر تیمی مشکل هم داشته باشد در دربی خودش را نشان نمی دهد و اگر مشکلات استقلال ادامه دار باشد همچون موریانه به مرور درون تیم را می خورد و نابود می کند.


آقایان با تیم استقلال مشکل دارند
محسن گروسی درباره احتمال تغییر مدیریت در استقلال گفت: وزارت ورزش تمایل چندانی ندارد که یک مدیر استقلالی را در این باشگاه در راس کار بگذارد چرا که دوست دارد خودش زمام امور را به دست بگیرد وگرنه می توانست همان کاری را که برای پرسپولیس کرد برای استقلال هم انجام دهد. من معتقدم که آقایان با تیم استقلال مشکل دارند و دوست دارند به هر طریقی که می توانند به این تیم ضربه بزنند. 


آذری یکی از مدیران موفق فوتبال ایران بوده است
پیشکسوت استقلال در ادامه گفت: استقلال همیشه و همه جا یک تیم دوست داشتنی و پرطرفدار است که هوادارانش در هر شرایطی حمایتش می کنند. سعید آذری یکی از مدیران موفق فوتبال ایران بوده است که در هر تیمی بوده کارنامه خوبی داشته است. من فکر می کنم حتی حضور آذری که مدیر استقلالی نیست  و این روزها نامش برای مدیریت در استقلال مطرح شده است در این مقطع می تواند به استقلال کمک کند چرا که در هر تیمی بوده با تمام وجود کار کرده است.


برای ارزیابی دیاباته باید صبر کنیم
مهاجم اسبق استقلال درباره دیاباته و عملکردش در شروع لیگ اظهار داشت: با یکی، دو بازی نمی توان یک بازیکن را ارزیابی کرد ولی من معتقدم در دقایقی که این بازیکن برای استقلال به میدان رفته است توپ آنچنانی برایش فرستاده نشده که او بخواهد از آن استفاده کند.
گروسی در پایان تاکید کرد: دیاباته یک مهاجم جنگنده است که با توجه به فیزیک بدنی که دارد مدافعین حریف را آزار می دهد. برای ارزیابی این مهاجم باید چند هفته دیگر صبر کرد.

 

بیشتر بخوانید:

چشمی در برزخ!/مذاکرات استقلال با روزبه به نتیجه می رسد؟!

رحمان رضایی: استقلال ضعف مدیریتی اش را پشت اسم من پنهان نکند!

 

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال شرایط استقلال محسن گروسی شیخ دیاباته مهاجم پیشین استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال