شرایط بد یونایتد روی پوگبا تاثیر روحی منفی گذاشته

دیدیه دشان سرمربی فرانسه می‌گوید وضعیت بد منچستریونایتد از نظر روحی روی ستاره فرانسوی این تیم پل پوگبا تاثیر منفی گذاشته است....

به گزارش "ورزش سه"، دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فرانسه می‌گوید وضعیت بد منچستریونایتد و فشارهایی که پل پوگبا ستاره فرانسوی در این تیم تحمل می‌کند از نظر روحی روی او تاثیر منفی گذاشته و این به ضرر فرانسه خواهد بود.

دیدیه دشان که در آستانه دیدار تیم ملی فرانسه مقابل پرتغال که فردا در چارچوب لیگ ملت‌های یوفا به میزبانی پرتغال برگزار می‌شود صحبت می‌کرد به دفاع از پوگبا پرداخت و گفت شرایط بد یونایتد و فشارهایی که به ستاره تیمش در انگلیس وارد می‌شود از نظر روحی تاثیر منفی خواهد داشت و پوگبا باید بتواند با تفکیک قائل شدن بین بازی‌های باشگاهی و ملی با حداکثر توان و روحیه برای خروس‌ها بازی کند.

دیدیه دشان در صحبتهای خود گفت: " پوگبا البته در بهترین شرایط ممکن قرار ندارد. من این را قبل از بازی مقابل فنلاند که ۲-۰ شکست خوردیم هم می دانستم. هدف من از بازی دادن به پوگبا در آن بازی این بود که در ریتم مسابقه قرار بگیرد".

سرمربی فرانسه در ادامه گفت: " هر بازیکنی که باشگاهش در شرایط خوبی نباشد این از نظر روحی روی او تاثیر منفی خواهد داشت و پل پوگبا هم از این قاعده مستثنی نیست. من پل را خیلی خوب می شناسم و می دانم که با این شرایط روبرو است".

تگ ها


تیم ملی فرانسه پل پوگبا منچستر یونایتد