شرایط تمرین بد برای ازبک ها;حواس فدراسیون فوتبال کجاست؟

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و ازبکستان از هفته ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و ازبکستان از هفته هشتم مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه فرداشب از ساعت ۲۱:۱۵ در ورزشگاه  آزادی برگزار می شود.

بر همین اساس تیم ملی فوتبال ازبکستان حریف فرداشب تیم ملی کشورمان شب گذشته در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی تمرینات  آماده سازی خود را با حضور در تهران از سر گرفته و این تیم تمرین نسبتاً سنگینی را در مجموعه ورزشی آزادی انجام داد.

اما نکته تأسف آور در این بین آنجایی بود که برای تیم ملی فوتبال ازبکستان شرایط غیرحرفه ای برای تمرین فراهم شده تا جایی که شاگردان ساموئل بابایان در زمینی تمرین کردند که کیفیت چمن آن نامناسب و تورهای دروازه آن پاره بود!

البته اینکه همه امکانات حرفه ای فوتبال یک کشور برای آماده سازی در اختیار رقیب آن کشور قرار نگیرد یک امر طبیعی است، همانطور که تیم ملی فوتبال ایران نیز در برخی کشورها مورد بی مهری میزبان قرار گرفته و در زمین هایی با شرایط غیراستاندارد و با کیفیتی نازل تمرین می کند، اما اینکه از فراهم کردن امکانات اولیه تمرین برای حریفان در سطح بین المللی عاجز باشیم و حداقل سر و شکل کار در ظاهر مورد توجه قرار نگیرد، با بازتاب آن در رسانه های خارجی، جز بی اعتباری در محافل بین المللی چیز دیگری برای فدراسیون فوتبال ایران باقی نخواهد ماند.

نکته قابل توجه اینکه تمرینات تیم های لیگ برتری از جمله استقلال و پرسپولیس طی ماه های اخیر در این زمین برگزار شده و هیچ اثری از پارگی تور دروازه در تمرینات این تیم ها دیده نمی شود.

حالا این سوال پیش می آید که چطور طی این چند روز اخیر چه اتفاقی رخ داده که این تورها به این روز افتاده اند.

 

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال