شرایط دشوار فهرست بزرگسال پرسپولیس

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به هر حال به نظر می رسد بعد از جذب سهبازیکنجدید و ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

به هر حال به نظر می رسد بعد از جذب سه بازیکن جدید و قوت گرفتن احتمال بازگشت نوراللهی، پرسپولیس نهایتا دو بازیکن دیگر جذب خواهد کرد.
فهرست بزرگسال پرسپولیس شرایط این باشگاه را برای نقل و انتقالات پیچیده کرده است تا جایی که مسوولان باشگاه برای جذب بازیکنان جدید با احتیاط پیش می روند و به نظر می رسد تا جدایی قطعی بازیکنانی که برانکو آنها را نمی خواهد نمی توان بازیکن جدیدی جذب کرد.

اگر تصور کنیم آرام طبع، کرمی و نریمان جهان حتما از پرسپولیس می روند و کامیابی نیا قطعا تمدید می کند و چنانچه سروش رفیعی را از جمع سرخ ها جدا تصور کنیم با وجود به خدمت گرفتن منشا، خلیل زاده و نعمتی دو جای خالی دیگر در فهرست بزرگسال باقی خواهد ماند. در این میان اگر بازگشت نوراللهی را قطعی بدانیم فقط یک جای خالی دیگر می ماند که شاید با پیوستن شایان مصلح پر شود.

با این حال اگر پرسپولیس مثلا بخواهد بازیکنی مثل داریوش شجاعیان یا گزینه دیگری در این پست را جایگزین سروش رفیعی کند یا مثلا سعد ناطق یا گزینه دیگری در سن بزرگسال را برای دفاع میانی جذب کند آن وقت کار پیچیده خواهد شد. در این صورت شاید بتوان با خارج کردن علوان زاده یک جای خالی در این فهرست ایجاد کرد اما برای دو نفر کار کمی سخت است.

به هر حال به نظر می رسد بعد از جذب سه بازیکن جدید و قوت گرفتن احتمال بازگشت نوراللهی، پرسپولیس نهایتا دو بازیکن دیگر جذب خواهد کرد که به احتمال زیاد شایان مصلح یکی از آنها خواهد بود. بازیکن دیگر هم یا مدافع میانی است یا هافبک میانی و کناری.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال