شرایط سایپا ربطی به ما ندارد

هافبک گل گهر سیرجان می گوید کار سختی در کسب سهمیه دارند ولی به کمک امیر قلعه‌نویی این کار را انجام می دهند....

به گزارش ورزش سه، گل گهر سیرجان در جام حذفی آلومینیوم اراک را شکست داد نوید عاشوری در این خصوص به خبرنگار ما گفت: من فکر می کنم کسانی که بازی را دیدند لذت بردند. آن ها سر یک موقعیت به گل رسیدند و ما بعدش سعی کردیم خیلی فشار بیاوریم و با یک نتیجه خوب به مرحله بعد صعود کنیم. 


او در مورد شکست آلومینیوم اراک در لیگ و جام حذفی ادامه داد: خدا را شکر می کنیم. به این برد ها نیاز داشتیم تا شرایطمان بهتر شود انشالله که بتوانیم تا فینال پیش برویم و در آخر هم قهرمان بشویم.


هافبک گل گهر سیرجان در مورد قطعی برق ورزشگاه در بازی حذفی عنوان کرد: این اتفاقاتی است که جدیدا دارد می‌افتد و چیزی نمی توان گفت ولی این وقفه به ضرر ما بود. انشالله که دیگه شاهد این موضوعات نباشیم.


او در پاسخ به این سوال که گل گهر سیرجان از طریق لیگ یا حذفی می‌تواند سهمیه بگیرد یا خیر گفت: کار ما سخت است ولی به نظرم شدنی است. باید تمرکزمان بالا باشد و بتوانیم از موقعیت های مان خوب استفاده کنیم. احساس می‌کنم بتوانیم در این حالت سهمیه بگیریم.


عاشوری در پایان در مورد دیدار پیشرو با سایپا در هفته بیست و هشتم از  رقابت‌های لیگ برتر افزود: سایپا تیم فیزیکی و جانداری است و از زمانی  آقای کمالوند اضافه شده شرایط روحی این تیم بهتر شده اما شنیدیم که او‌ استعفا داده ولی این موضوع به ما مربوط نمی شود. انشاالله بتوانیم سه امتیاز را بگیریم. تمام هم و غم و کادرفنی ، امیر قلعه نویی و بچه ها این است که گل گهر را که تا به  اینجا بسیار زحمتش را کشیدند به ثمر بنشانند.

تگ ها


گل گهرسیرجان علی اصغر عاشوری سایپا