شرایط سخت مجیدی برای تعیین دروازه بان

فرهاد مجیدی باید از میان رشید مظاهری و سیدحسین حسینی یک انتخاب سخت برای درون دروازه تیمش انجام دهد....

به گزارش "ورزش سه"، پس از پایان فیفا دی و تعطیلات تیم ها در سال نو، رقابت های لیگ برتر از فردا و با برگزاری ۵ دیدار ادامه می یابد که در یکی از این دیدارها، استقلال در استادیوم آزادی پذیرای پیکان خواهد بود و دو تیم پس از ۲۳ روز یکبار دیگر به مصاف هم می روند.


در ابتدای سال نو بود که تست رشید مظاهری در اردوی تیم ملی مثبت شد و پس از نمونه گیری از کل تیم استقلال، مشخص شد که سیدحسین حسینی دیگر دروازه بان آبی پوشان نیز به کرونا مبتلاست و همین مسئله سوالات زیادی را درخصوص اینکه مجیدی قرار است چه کسی را درون دروازه قرار دهد، پیش آمد.


در حالیکه هواداران استقلال در حال بررسی گزینه هایی همچون امیرحسین بیات و سینا سعیدی فر برای حضور درون دروازه تیمشان بودند، تست حسینی منفی شد و این بازیکن به تمرینات تیم بازگشت و این مسئله باعث شد تا خیال هواداران و کادرفنی بابت درون دروازه راحت شود.


پس از چند روز، تست دوم رشید مظاهری نیز منفی شد و حالا استقلال با خیال راحت هر دو سنگربان اصلی خود را مقابل پیکان در اختیار دارد ولی اکنون مسئله اصلی، انتخابی سخت از میان این دو نفر است. تست کرونای حسینی مدتی زودتر از مظاهری منفی شد و این بازیکن تمرینات بیشتری را نسبت به همتایش گذراند ولی از سوی دیگر، مظاهری نشان داده است که در شرایط عادی، گزینه اصلی فرهاد مجیدی برای حضور درون دروازه استقلال است.


در شرایطی که غیبت دو دروازه بان اصلی مایه نگرانی آبی پوشان شده بود، حالا وضعیت فعلی حسینی و مظاهری نیز شرایط سختی را برای مجیدی رقم زده و باید دید سرمربی آبی پوشان قصد دارد از تجربه بالای مظاهری به دلیل حضور بیشتر نسبت به حسینی در رقابت های این فصل استفاده کند یا ملاک برای کادرفنی استقلال، آمادگی و تمرینات بیشتر حسینی است. در هر صورت مجیدی برای دیدار فردا مقابل پیکان انتخاب سختی را خواهد داشت.

تگ ها


فرهاد مجیدی استقلال تهران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال