شرایط لیست پرسپولیس بعد از جدایی سروش

به گزارش مدال به نقل ازورزش سه: تیم های لیگ برتر قادر به جذب 18 بازیکن بزرگسال خواهند بود و در حال حاضر این لیست با اما و اگرهایی مواجه است و باید دید تکلیف بازیکنان خروجی چه خواهد شد ......

به گزارش مدال به نقل ازورزش سه: تیم های لیگ برتر قادر به جذب 18 بازیکن بزرگسال خواهند بود و در حال حاضر این لیست با اما و اگرهایی مواجه است و باید دید تکلیف بازیکنان خروجی چه خواهد شد. پرسپولیس در حال حاضر علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، شجاع خلیل زاده، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، شایان مصلح، سیامک نعمتی، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، مهدی طارمی، احسان علوان زاده، علی علیپور و گادوین منشا را در لیست خود دارد که جمع آنها را به 16 نفر رسانده است.

احمد نوراللهی نیز دیگر بازیکنی است که احتمال برطرف شدن مشکلاتش و بازگشت به لیست پرسپولیس در فصل آینده می رود و بر این اساس لیست آنها به 17 نفر خواهد رسید و با احتساب تمدید قرارداد کمال کامیابی نیا و بازگشت این هافبک دفاعی ملی پوش لیست سرخپوشان در حال حاضر تکمیل شده است.

در این ارتباط گفته می شود احتمال جدایی احسان علوان زاده نیز وجود خواهد داشت تا لیست این تیم یک جای خالی دیگر داشته باشد. البته این مساله را باید در نظر گرفت که این نفرات سوای شهاب کرمی، محمد امین آرام طبع و سامان نریمان جهان هستند که از قرارداد آنها یک فصل دیگر با پرسپولیس باقی مانده و باشگاه باید با آنها به توافق برای جدایی دست یابد. مساله ای که اکنون لیست ورود و خروج این باشگاه را با مصائب بزرگی مواجه کرده است و سرخ ها باید با این بازیکنان برای جدایی به توافق دست یابد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال