شرایط نامناسب زمین و هوا از کیفیت بازی کاست

اراک- سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: هر دو تیم خوب بازی کردند، اما شرایط جوی و نامناسب بودن زمین بازی کار را برای هر دو تیم سخت کرد و در کاهش کیفیت بازی تأثیر گذاشت....

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ربیعی پس از دیدار دو تیم مس رفسنجان و آلومینیوم اراک که با نتیجه تساوی بدون گل عصر امروز در اراک پایان یافت، در کنفرانس خبری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به اعتقاد من هر دو تیم خوب بازی کردند اما تیم مس رفسنجان نسبت به تیم حریف برتری داشت.

وی افزود: البته عدم کیفیت و نامناسب بودن زمین مسابقه هم بر کیفیت و روند یک بازی خوب تأثیر گذار بود. دلیل بارندگی زیر چمن کاملاً گل آلود بود و علاوه بر آن مه آلوده بودن هوا از روند کار کاست به نحوی که بعد از گرم کردن باید گفت بعد از --۱۰--۱۵ دقیقه که بازی گذشته فشار سختی به دلیل شرایط نامناسب زمین مسابقه به تک تک بازیکنان هر دو تیم وارد شد.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: تیم آلومینیوم با روش ۵ --۴ --۱ در لایه‌های دفاعی شرایط خوب ایجاد کرده بود و سوی دیگر ما هم تمام مسیرهای تهاجمی را در اختیار داشتیم و نسبت به آلومینیوم موقعیت‌های بیشتری ایجاد کردیم و می‌توانستیم در نیمه دوم پیروز میدان باشیم که نشد.

وی ادامه داد: البته در ابتدای بازی هم یک بازیکن موقع گرم کردن آسیب دید همچنین دو بازیکن هم به علت بیماری کرونا را در اختیار نداشتیم. در مجموع تیم مس رفسنجان بعد از دو بازی سخت که مقابل استقلال و گل گهر داشتیم و با روند رو به رشدی که طی مدت داشتیم انتظار و توقع داشتیم در خانه حریف امتیاز بگیریم.

ربیعی خاطرنشان کرد: به هر حال تیم مس رفسنجان رشد را پیش گرفته و انتظار داریم روز به روز بهتر شود و با توجه به اینکه اولین تجربه لیگ برتر را داریم ولی در این سه بازی اخیر تجربه‌های خوبی کسب کرده‌ایم که در هفته‌های آینده و بازی‌های دیگر آنها را به کار خواهیم بست.

گفتنی است رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال آلومینیم اراک پس از بازی در نشست خبری شرکت نکرد.

تگ ها


محمد ربیعی تیم فوتبال مس رفسنجان رسول خطیبی آلومینیوم اراک