شرایط ویژه اسپانسر پرسپولیس برای بلیط فروشی

اسپانسر پرسپولیس شرایط ویژه‌ای برای بلیط فروشی لیگ برتر و دربی پیش‌رو وضع کرد که از نظر مالی به سود هواداران خواهد بود...

اسپانسر پرسپولیس شرایط ویژه‌ای برای بلیط فروشی لیگ برتر و دربی پیش‌رو وضع کرد که از نظر مالی به سود هواداران خواهد بود

مجری اسپانسری باشگاه پرسپولیس به منظور رفاه حال هواداران این باشگاه برای تهیه بلیت ادامه مسابقات لیگ برتر و دربی روز دهم فروردین 1398 شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است که از نظر مالی به سود هواداران خواهد بود.
به گزارش مدال، تیم‌های پرسپولیس و استقلال در تاریخ 10 فروردین سال 98 به مصاف هم خواهند رفت و این درحالی است که بلیت‌فروشی این بازی از امروز آغاز شد.
مجری اسپانسری این دو باشگاه به منظور رفاه حال هواداران سرخابی برای تهیه بلیت این بازی و همچنین ادامه مسابقات لیگ برتر شرایطی در نظر گرفته تا به سود هواداران این دو تیم باشد.
بر اساس تصمیم مجری اسپانسری این دو باشگاه هوادارانی که بسته بلیت بازی‌های باقیمانده استقلال و پرسپولیس تا پایان فصل خریداری کنند، این شانس را خواهند داشت تا از امروز با مراجعه با سایت GISHE3.COM بلیت دربی را زودتر از سایر هواداران تهیه کنند.
در اطلاعیه مجری اسپانسری این دو باشگاه آمده: ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و به پاس تشکر از حمایت‌های همه‌جانبه هواداران در طول فصل و با توجه به حساسیت هفته‌های پایانی لیگ و تکریم هوادارانی که در سرما و گرما از تیم خود حمایت کردند در نظر داریم بسته ویژه بلیت بازی‌های باقیمانده این دو تیم در لیگ برتر را با امتیازات ویژه در اختیار هواداران قرار دهیم که این امتیازات عبارتند از:
1- اولویت خرید بلیت دربی با هوادارانی است که بلیت تمام مسابقات تا انتهای فصل در بازی‌های خانگی را خریداری کنند.
2- هوادارانی که بلیت طبق دوم یا پشت دروازه را از طریق خرید بسته بلیت تهیه کنند، می‌توانند بلیت دربی را رایگان دریافت نمایند.
3- هواداران می‌توانند با مراجعه به سایت HAVADAR.SHOP و با وارد کردن کد تخفیف هدایا به میزان یک میلیون ریال در خرید لباس اصلی تیم دریافت نمایند.
4- هواداران با خرید هر کدام این بسته‌ها می‌توانند از تخفیف 150 هزار ریالی در خرید سیم‌کارت دائمی ایرانسل بهره‌مند شوند.
5- علاقمندان به فوتبال و هواداران تیم های پرسپولیس و استقلال می‌توانند از ساعت 17 امروز با مراجعه به سایت GISHE3.COM برای خرید بسته در نظر گرفته شده اقدام کنند.