شربتی: فصل سخت اما شیرینی را گذراندیم

مدافع چپ تیم فولاد می‌گوید برای فصل آتی مسابقات تصمیم‌هایی با هماهنگی مسئولان فولاد گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، رضا شربتی مدافع چپ فصل قبل تیم فولاد خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره وضعیتش گفت: یک سال سخت اما شیرین در اهواز با وجود دیر به تیم اضافه شدن در هفته نهم، تاخیر در صادر شدن کارت سربازی و مصدومیت‌ و بدشانسی‌هایی که به وجود آمد را گذراندم و ازطرفی شکل گرفتن تیم و موفقیت آن باعث شد کمی از ترکیب و مسابقات دور بمانم اما خدارا شکر خاطره بسیار خوبی شد و توانستیم سهمیه آسیایی کسب کنیم و این را به مردم خوب خوزستان تقدیم کنیم. باعث افتخار بود که این یک‌سال با آقای آذری و آقای نکونام کار کردم و چیزهای خیلی زیادی یاد گرفتم، بالاخره همین موفقیت تیمی مهم‌تر از هرچیزی است.

وی ادامه داد: بالاخره برای پیشرفتم تصمیم هایی گرفته ام تا فوتبالم را در ادامه به بهترین شکل دنبال کنم، بالاخره زندگی هر فوتبالیست فراز و فرود زیادی دارد و امیدوارم که بتوانم بهترین تصمیم را بگیرم.

شربتی در انتها گفت: صحبت‌های را با مسئولان فولادخوزستان برای تصمیم هایم گفته‌ام و همیشه آن‌ها به من لطف داشته‌اند، از این که در کنار آدم‌های حرفه‌ای و باشگاه حرفه‌ای کار کردم بسیار خوشحال هستم و امیدوارم به زودی، بهترین انتخاب را برای آینده فوتبالی ام بکنم.

تگ ها


تراکتور فولاد خوزستان رضا شربتی