شرط آقای خاص برای خرید ستاره ولزی رئال

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: به نقل از مارکا، پیش از بازی روز گذشته (دوشنبه) تیم های فوتبال منچستریونایتد و رئال مادرید در جام قهرمانان بین المللی آمریکا که با تساوی یک بر یک در 90 دقیقه و پیروزی 2 بر یک شیاطین سرخ در ضربات پنالتی خاتمه یافت، دوربین های تلویزیونی لحظه ای را تونل رختکن های ورزشگاه سانتا کلارای کالیفرنیا شکار کردند که ژوزه مورینیو سرمربی منچستری ها گرث بیل ستاره ولزی رئال مادرید را در آغوش گرفت و چند جمله ای با او صحبت کرد ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: به نقل از مارکا، پیش از بازی روز گذشته (دوشنبه) تیم های فوتبال منچستریونایتد و رئال مادرید در جام قهرمانان بین المللی آمریکا که با تساوی یک بر یک در 90 دقیقه و پیروزی 2 بر یک شیاطین سرخ در ضربات پنالتی خاتمه یافت، دوربین های تلویزیونی لحظه ای را تونل رختکن های ورزشگاه سانتا کلارای کالیفرنیا شکار کردند که ژوزه مورینیو سرمربی منچستری ها گرث بیل ستاره ولزی رئال مادرید را در آغوش گرفت و  چند جمله ای با او صحبت کرد.
حالا یک برنامه تلویزیونی با عنوان «خوگونس دلاسگزتا» در تلویزیون اسپانیا مدعی شده است که توانسته به محتوای مکالمه آقای خاص و گران ترین بازیکن کهکشانی ها پی ببرد.

طبق ادعای این برنامه، مورینیو که با اکثر بازیکنان سابقش خوش و بش کرد، به بازیکن پیشین تاتنهام می گوید: «نمی توانم تو را بخرم چون خودت حرفی (درباره اینکه می خواهی از رئال مادرید جدا شوی) نمی زنی!»

مورینیو چندی پیش هم به صورت غیر مستقیم به تمایلش برای خرید ستاره های رئال مادرید و البته کم بودنش شانس خود برای انجام این کار اعتراف کرده بود. او گفته بود: «من هرگز احساس نکردم که کریستیانو یا بیل خواهان جدایی از رئال مادرید هستند.»

 

تگ ها


اخبار روز گرت بیل منچستر یونایتد فوتبال