Banner

شرط جالب پدر حبیب برای مبارزه با فلوید می ودر

عبدالمناپ نورماگومدوف مربی نام آشنای روسی و پدر حبیب در مصاحبه ی اخیری که با یک خبرگزاری روسی داشت درباره انجام مبارزه مقابل فلوید می ودر و شرایط آن صحبت کرد....

به گزارش مدال، پدر حبیب نورماگومدوف گفت: (فلوید) می ودر رکورد 50 پیروزی و صفر شکست را دارد و او بزرگترین فرد در بوکس است که قصد دارد با قهرمانی مبارزه کند که مشابه خودش در هیچ مبارزه ای شکست نخورده است. با وجود حبیب همه چیز خوب پیش می رود، اما در حال حاضر ما تونی فرگوسن را پیش داریم.

وی افزود: ما در گذشته گفتیم که اول اجازه دهید کارمان را با تونی فرگوسن به اتمام برسانیم و بعد از آن ما به مدت 6 ماه با (آناتولی) لوماچنکو تمرین خواهیم کرد، بعد از این می توانیم یک مبارزه ی بوکس جذاب داشته باشیم.

عبدالمناپ در پایان تصریح کرد: ما هر روز و هر زمان آماده ایم اما با یک شرط؛ 11 راند بوکس و یک راند هم هنر های رزمی ترکیبی. اگر ما بتونیم 11 راند مقابل بهترین بوکسور بایستیم، پس چرا شما نباید اجازه دهید که یک راند را بر اساس قوانین ام ام ای انجام دهیم. البته تمام این شرایط بعد از مبارزه با تونی خواهد بود.

بیشتر ببینید:

یو اف سی 246 UFC؛ مبارزه کامل نصرت حق پرست - درو دوبر / ویدیو

تگ ها


حبیب نورماگومدوف اخبار حبیب نورماگومدوف پدر حبیب نورماگومدوف عبدالمناپ نورماگومدوف نورماگومدوف MMA UFC فلوید می‌ودر ام ام ای یو اف سی رزمی هنرهای رزمی ترکیبی