شرط جدید بارسا برای مذاکره با پاری سن ژرمن

با وجود اینکه اسپورت روز گذشته ادعا کرد کانال های ارتباطی بین بارسا و پی اس جی به منظور انتقال نیمار ایجاد شده اما موندودپورتیوو این خبر را تکذیب کرد ......

با وجود اینکه اسپورت روز گذشته ادعا کرد کانال های ارتباطی بین بارسا و پی اس جی به منظور انتقال نیمار ایجاد شده اما موندودپورتیوو این خبر را تکذیب کرد.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، نیمار احتمالا بامداد امروز آخرین بازی خود با پیراهن بارسا را برابر رئال انجام داد و طی چند روز آینده راهی پی اس جی خواهد شد.

مشکل اما اینجاست که باشگاه فرانسوی برای گرفتار نشدن در قضیه فیرپلی مالی قصد دارد به جای پرداخت مستقیم رقم فسخ قرارداد 222 میلیون یورویی نیمار، با بارسا وارد مذاکره شود. در این صورت آنها از پرداخت مالیات 60 میلیون یورویی معاف خواهند شد.

در سوی دیگر بلوگرانا به هیچ عنوان حاضر نیست با پی اس جی پای میز مذاکره بنشیند مگر اینکه باشگاه فرانسوی حاضر شود علاوه بر پرداخت 222 میلیون یورو، یکی از بازیکنانش را نیز در اختیار بارسا قرار دهد. وراتی، دراکسلر، رابیو و دی ماریا بازیکنانی هستند که بارسلونا علاقمند است در ازای واگذاری نیمار به خدمت بگیرد.شرطی که البته بعید است مورد قبول پی اس جی قرار بگیرد.

گفته می شود در صورت پرداخت مستقیم رقم فسخ قرارداد نیمار، بارسلونا قصد شکایت از پی اس جی به یوفا را دارد.

 

تگ ها


اخبار روز Neymar da Silva Santos Júnior بارسلونا فوتبال