شرط خامس برای شیاطین سرخ

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، منچستریونایتد در فینال لیگ اروپا حضور دارد و در صورت پیروزی مقابل آژاکس جام قهرمانی این رقابت ها را بالای سر خواهد برد و فصل آینده در چمپیونزلیگ حضور خواهد داشت ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، منچستریونایتد در فینال لیگ اروپا حضور دارد و در صورت پیروزی مقابل آژاکس جام قهرمانی این رقابت ها را بالای سر خواهد برد و فصل آینده در چمپیونزلیگ حضور خواهد داشت ...

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، منچستریونایتد در فینال لیگ اروپا حضور دارد و در صورت پیروزی مقابل آژاکس جام قهرمانی این رقابت ها را بالای سر خواهد برد و فصل آینده در چمپیونزلیگ حضور خواهد داشت.

اخیرا شایعات بسیاری در مورد پیوستن خامس به شیاطین سرخ شنیده می شود و واکنش شب گذشته خامس به تعویضش نیز توسط بسیاری، خداحافظی او با برنابئو تفسیر شده است. حال دون بالون تاکید کرد که ستاره کلمبیایی شرط مهمی پیش روی شیاطین سرخ قرار داده و آن کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپاست. در حقیقت خامس تنها در صورتی به منچستر خواهد رفت که این تیم، فصل آینده در چمپیونزلیگ حضور داشته باشد.

در صورت پیروزی یونایتد مقابل آژاکس، شاگردان مورینیو مجوز حضور در این رقابت ها را دریافت خواهند کرد و این بازی برای آنها مهم ترین بازی فصل محسوب می شود زیرا در سرنوشت این تیم برای فصل آینده نیز بسیار تاثیرگذار خواهد بود.