شرط دیبالا برای پیوستن به منچستر یونایتد؛ 350 هزار پوند در هفته

مهاجم آرژانتینی بیانکونری تنها با دریافت بالاترین دستمزد هفتگی لیگ برتر حاضر است به منچستریونایتد ملحق شود....

به گزارش مدال، باشگاه یوونتوس که با اینتر بر سر جذب روملو لوکاکو رقابت می‌کند، در چند روز اخیر عنوان شد که قهرمان ایتالیا در نظر دارد با استفاده از پائولو دیبالا، اینتر را در راه جذب مهاجم بلژیکی شیاطین سرخ کنار بزند. بر این اساس یوونتوس در نظر دارد با معاوضه دیبالا با لوکاکو و دریافت رقمی بین 15 تا 20 میلیون یورو، مهاجم مدنظر اینتر را به خدمت بگیرد.

نشریه «دیلی‌میل» مدعی شد دیبالا به اطلاع باشگاه منچستریونایتد رسانده که تنها در ازای دریافت دستمزد 350 هزار پوند در هفته حاضر است راهی اولدترافورد شود. اگر مدیران باشگاه منچستریونایتد با خواسته مهاجم آرژانتینی بانوی پیر موافقت کنند، او در کنار مسعوت اوزیل، هافبک آلمانی آرسنال بیشترین دستمزد دریافتی در لیگ برتر انگلیس را خواهد داشت.

گفته می‌شود فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی تیم فوتبال یوونتوس هم راهی لندن شده تا مذاکراتی با مدیران باشگاه منچستریونایتد بر سر معاوضه لوکاکو و دیبالا انجام دهد.

دیبالای 25 ساله که در یوونتوس به نوعی زیر سایه کریستیانو رونالدو مانده، فصل اخیر در 42 بازی 10 گل برای یوونتوس به ثمر رساند، این در حالی است که روملو لوکاکوی 26 ساله در 45 بازی 15 گل برای شیاطین سرخ زد.

بیشتر بخوانید:

معاوضه لوکاکو – دیبالا؛ جنگ روانی یووه و اینتر!

تگ ها


پائولو دیبالا اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات بالاترین دستمزد هفتگی لیگ برتر فوتبال