شرط رئالی امباپه برای تمدید قرارداد با پاری سن ژرمن!

گفته می شود که کیلیان امباپه در صورت تمدید با پاری سن ژرمن یک بند جالب درون قراردادش می گنجاند....

به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه بعد از درخشش خیره کننده در ترکیب موناکو، در سال ۲۰۱۷ تصمیم به ترک این تیم گرفت و راهی پاریسن ژرمن شد. این اتفاق در حالی رخ داد که شایعات زیادی در رابطه با احتمال پیوستن این ستاره جوان به رئال مادرید نیز مطرح شده بود اما کهکشانی ها ترجیح دادند جذب این بازیکن را به زمان دیگری موکول کنند.

با وجود پیوستن امباپه به psg اما باز هم شایعات حضور این بازیکن در رئال مادرید شنیده می شود. ستاره فرانسوی تابستان سال ۲۰۲۲ باشگاه پاری‌سن‌ژرمن قرارداد دارد و عدم تمدید او با این تیم تا مقطع کنونی باعث شده که شایعات زیادی در رابطه با آینده وی مطرح شود.

روز گذشته اما اخباری در رابطه با موافقت کیلیان امباپه برای تمدید قرارداد با پاری سن ژرمن منتشر شد. با این حال امروز آاس نیز مذاکرات این ستاره فرانسوی برای تمدید قرارداد با psg را تایید کرده اما در عین حال این منبع اسپانیایی مدعی شده که امباپه برای ماندن در جمع پاریسی ها و تمدید قرارداد با این تیم یک شرط گذاشته است.

بر این اساس امباپه اصرار دارد که بندی در قراردادش گنجانده شود که بر اساس آن تیم های دیگر از جمله رئال مادرید بتوانند با پرداخت بند آزادسازی، این بازیکن را به خدمت بگیرند.

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال