شرط ستاره آرژانتینی برای تمدید با یووه مشخص شد

گفته می‌شود که پائولو دیبالا برای تمدید قرارداد با یوونتوس درخواست کرده که حقوقی برابر با ماتیاس دی لیخت در این تیم دریافت کند....

به گزارش "ورزش سه"، پائولو دیبالا فصل پایانی قرارداد خود با یوونتوس را پشت سر می گذارد و هنوز هیچ توافقی بین او و باشگاه ایتالیایی برای تمدید حاصل نشده است. در واقع بعد از جدایی کریستیانو رونالدو، حالا دیبالا یکی از ارکان اصلی تیم ماسیمیلیانو آلگری محسوب می شود و هواداران یوونتوس اصلاً دوست ندارد که این ستاره آرژانتینی را از دست بدهند.

به نظر می‌رسد مهم‌ترین چالش بین یوونتوس و دیبالا که باعث شده تا به این لحظه دو طرف برای تمدید قرارداد با یکدیگر به توافق نرسند، مسائل مالی بوده است. در همین راستا اکنون نشریه کوریره دلو اسپورت گزارشی منتشر کرده و مدعی شده که ستاره آرژانتینی برای ماندن در یوونتوس درخواست کرده که حقوقی هم اندازه با مدافع هلندی بیانکونری یعنی ماتیاس دی لیخت دریافت کند.

مدافع هلندی در یوونتوس سالیانه هشت میلیون یورو حقوق دریافت می‌کنند اما قرارداد او به گونه ای است که با اضافه شدن پاداش‌ها این عدد می‌تواند به ۱۲ میلیون یورو نیز برسد. در واقع اطرافیان پائولو دیبالا مایل هستند که این بازیکن نیز حقوقی مشابه با دی لیخت دریافت کند و در کنار ستاره هلندی به پردرآمدترین بازیکن باشگاه تبدیل شود؛ حال باید منتظر ماند و دید که آیا نهایتاً باشگاه یوونتوس با این مسئله موافقت خواهد کرد یا آینده دیگری در انتظار پائولو دیبالا خواهد بود.

تگ ها


دیبالا ماتیاس دی لیخت یوونتوس