شرط عجیب پوگبا برای ماندن در یونایتد مشخص شد!

پل پوگبا، ستاره مصدوم و فرانسوی آماده ماندن در منچستریونایتد و امضای قرارداد جدید با این باشگاه است....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد پل پوگبا، هافبک فرانسوی و ۲۸ ساله منچستریونایتد در تابستان سال آینده با این باشگاه تمام می شود و علیرغم مذاکرات طولانی مدت، طرفین هنوز برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده اند. گرچه شرایط به شکلی به نظر می رسد که انگار پل پوگبا علاقمند به جدایی است، اما نشریه اکیپ مدعی شد مهم ترین دغدغه این بازیکن بحث دستمزد بوده و در صورت توافق در مورد حقوق قرارداد جدید، این بازیکن مشکلی با ماندن در اولدترافورد نخواهد داشت.

در واقع پل پوگبا می خواهد با قرارداد جدید خود تبدیل به پر درآمدترین بازیکن لیگ برتر شده و دستمزدی در حدود ۵۰۰ هزار پوند دریافت کند. در حال حاضر کریستیانو رونالدو با دستمزد ۵۱۰ هزار پوندی از این حیث در رتبه اول قرار داشته و کوین دی بروین با ۴۰۰ و داوید دخیا با ۳۷۰ هزار پوند در رتبه های بعدی قرار دارند. پس پل پوگبا دستمردی به اندازه رونالدو طلب کرده و در این صورت حاضر است در یونایتد باقی بماند.

این در حالیست که این بازیکن در سال های اخیر عملکرد فوق العاده ای در لیگ برتر نداشته و البته در پنج سال حضورش در ترکیب یونایتد ۷۰ مسابقه را نیز به علت مصدومیت از دست داده که رقم قابل توجهی محسوب می شود. در همین مقطع فعلی نیز پل پوگبا به علت مصدومیت ران پا بین هشت تا ۱۰ هفته از میادین دور خواهد بود و باید دید آیا مدیران یونایتد حاضر به قبول چنین درخواست هنگفتی خواهند بود یا خیر.

تگ ها


کریستیانو رونالدو پل پوگبا منچستر یونایتد