شرط عجیب گتوزو برای بازگشت به میلان؛ مالدینی باید برود!

جنارو گتوزو سرمبی سابق باشگاه میلان اعلام کرده تنها در صورتی که پائولو مالدینی سن‌سیرو را ترک کند حاضر خواهد شد جانشین مارکو جامپائولو شود....

جنارو گتوزو سرمبی سابق باشگاه میلان اعلام کرده تنها در صورتی که پائولو مالدینی سن‌سیرو را ترک کند حاضر خواهد شد جانشین مارکو جامپائولو شود.

به گزارش مدال، «مارکو جامپائولو» سرمربی باشگاه میلان با این تیم در شش هفته نخست سری‌آ، چهار شکست را تجربه کرده و البته کیفیت بازی روسونری را نیز به هیچ عنوان بهبود نبخشیده است. به همین دلیل نیز شایعات برکناری او بیش از پیش پررنگ شده و برخی رسانه‌ها از آغاز مذاکرات سران روسونری با گزینه‌های جانشین او خبر داده‌اند.

«کوریره دلو اسپورت» امروز مدعی شد که گزینه نخست سران میلان برای جانشینی جامپائولو، کسی جز «جنارو گتوزو» سرمربی فصل پیشین روسونری نیست. گتوزو تابستان با توافقی دو طرفه از میلان جدا شد و حالا در آستانه بازگشت به این تیم قرار دارد.

اما نکته عجیب طبق گزارش‌ها، شرط عجیب گتوزو برای بازگشت است؛ از قرار معلوم جنارو، با «پائولو مالدینی» مدیر فعلی و هم‌بازی سابق خود مشکلاتی دارد و اعلام کرده تنها در صورتی هدایت میلان را برعهده می‌گیرد که مالدینی نقشی در باشگاه نداشته باشد.

بیشتر بخوانید:

شایعه در شهر میلان؛ گتوزو برمی‌گردد؟

تگ ها


مارکو جامپائولو روسونری میلان سرمربی میلان سرمربی جدید میلان جنارو گتوزو سری آ اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان فوتبال