شرط ماندن پوگبا در منچستر یونایتد

شایعه جدایی پل پوگبا از یونایتد هر روز شکل جدیدی به خود می گیرد و این روزها جدی تر از قبل دنبال می شود....

شایعه جدایی پل پوگبا از یونایتد هر روز شکل جدیدی به خود می گیرد و این روزها جدی تر از قبل دنبال می شود.

رسانه های اروپایی گزارش کردند که به زودی مذاکره سران منچستر یونایتد با پوگبا آغاز خواهد شد و در شرایطی که با رقم پیشنهاد ستاره فرانسوی توافق شود قرارداد این بازیکن تمدید می گردد.

به گزارش مدال، روزنامه سان در گزارشی مدعی شده است که شیاطین سرخ به زودی مذاکره با پل پوگبا برای امضای قراردادی جدید را شروع خواهد کرد ولی پوگبا به مدیران یونایتد اطلاع داده که حداقل دستمزد 500هزار پوند در هفته می‌خواهد.
این روزنامه انگلیسی در ادامه آورده است، درحالیکه یونایتد برای مذاکره و عقد قرارداد جدید با ستاره فرانسوی آماده می‌شود، پوگبا به مدیران باشگاه اعلام کرده می‌خواهد از نظر دستمزد با الکسیس سانچس، گران‌ترین بازیکن حال حاضر یونایتد، یکسان باشد.
حال به نظر می‌رسد مبالغ هنگفتی که یونایتد 15 ماه پیش راضی شد به الکسیس سانچس پرداخت کند بار دیگر به کابوس نایب‌رئیس باشگاه، اد وودوارد تبدیل شده است. با اینکه سانچس از ژانویه پارسال تا کنون نتوانسته در اولدترافورد بدرخشد ولی مبلغ هنگفت قراردادش، سیستم نقل و انتقالاتی یونایتد را به کلی دگرگون کرده است.
پوگبا که از زمان پیوستن اوله گنار سولسشر به یونایتد به عنوان جانشین مورینیو، دوباره در این تیم اوج گرفته در هفته‌های اخیر با شایعات بسیاری درباره انتقالش به مادرید روبرو بوده و حتی زین‌الدین زیدان، سرمربی جدید رئال اخیراً اعلام کرد از حضور پوگبا در سانتیاگو برنابئو استقبال خواهد کرد. از قرارداد فعلی پوگبا با یونایتد دو سال باقی مانده و دستمزد او در حال حاضر 300هزار پوند در هفته است.
گفته می‌شود مدیر برنامه‌های پوگبا، مینو رایولا قصد دارد درست در زمانی که یونایتد با احتمال از دست دادن آندر هررا و خوان ماتا که قراردادهایشان به زودی به پایان می‌رسد، روبرو می‌شود و همچنین مذاکراتش با داوید دخیا هم به بن‌بست رسیده، موضوع پل پوگبا را مطرح کرده و با فشار آوردن به مدیران یونایتد، خواسته پوگبا را به کرسی بنشاند.