شرط مورینیو برای استفاده همزمان از زلاتان و لوکاکو

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، تاکید کرد تا زمانی که روملو لوکاکو و زلاتان ابراهیموویچ به بهترین فرمشان برنگردند، از آنها به طور همزمان استفاده نخواهد کرد ......

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، تاکید کرد تا زمانی که روملو لوکاکو و زلاتان ابراهیموویچ به بهترین فرمشان برنگردند، از آنها به طور همزمان استفاده نخواهد کرد.
در حالی که لوکاکو در بیشتر بازی های این فصل تک مهاجم منچستریونایتد بود، زلاتان با پشت سر گذاشتن مصدومیتش، به تازگی بار دیگر شرایط بازی کردن را پیدا کرده و در دیدار اخیر شیاطین سرخ مقابل برنلی، مورینیو از این دو بازیکن همزمان در ترکیب اصلی استفاده کرد اما حضور همزمان آنها چندان مؤثر نبود و برنلی در نیمه اول با دو گل پیش افتاد و منچستریونایتد تنها به لطف دو گل جسی لینگارد که در نیمه دوم به جای زلاتان به میدان رفت، توانست بازی را با تساوی 2-2 به پایان برساند
مورینیو استفاده همزمان از این دو مهاجم گل زن را به طور کامل رد نکرد اما تاکید کرد که این اتفاق تنها زمانی رخ خواهد داد که آنها به بهترین فرمشان برگردند.
او به خبرنگاران گفت:" برای اینکه این اتفاق رخ بدهد، آنها باید در بهترین شرایطشان باشند اما در حال حاضر نیستند.
زلاتان دچار یک مصدومیت خیلی بد شد؛ مصدومیتی که یک بازیکن 20 ساله ممکن است دچار شود. تصور کنید یک بازیکن 36 ساله با این مصدومیت، فاصله زیادی با سطح بالای فوتبال خواهد داشت.
بازی کردن آنها در کنار هم راحت نیست. ما این کار را مقابل برنلی انجام دادیم و اگر لازم باشد، این کار را باز هم انجام خواهیم داد. برای اینکه آنها بتوانند بار دیگر در کنار هم بازی کنند، ما واقعاً نیاز داریم تا آنها در بهترین سطح باشند."

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال