شرط نجومی محمد صلاح برای تمدید با لیورپول

محمد صلاح تنها به یک شرط با لیورپول تمدید می کند؛ دریافت ۳۰ میلیون یورو دستمزد....

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول قصد دارد با مبلغی که بالاترین دستمزد در تاریخ این باشگاه است، محمد صلاح را راضی به تمدید دو ساله قرارداد خود کند.

وینگر مصری که به عنوان یکی از مهمترین بازیکنان تیم یورگن کلوپ شناخته می شود، در حال حاضر ۲۴۰ هزار یورو در هفته دستمزد می گیرد و قراردادش تا تابستان سال ۲۰۲۳ ادامه دارد.

دو هفته پیش اتلتیک گزارش داد که لیورپول مشتاق است تا با معامله ای رکوردشکن برای قرمزها، قرارداد صلاح را تا سال ۲۰۲۵ تمدید کند اما به نظر همه چیز به بن بست خورده است.

دیلی میل امروز نوشت که صلاح در مذاکرات تمدید با لیورپول، دستمزدی نجومی را درخواست کرده است. ستاره مصری ۳۰ میلیون یورو در سال می خواهد یعنی تنها ۵.۵ میلیون یورو کمتر از دستمزدی که لیونل مسی در پی اس جی دریافت می کند.

در حال حاضر فن دایک در لیورپول با ۱۳ میلیون یورو بیشتری دستمزد را می گیرد و در صورت موافقت مسئولان لیورپول با تقاضای صلاح، او رکورد بیشترین دستمزد در تاریخ لیورپول و حتی لیگ برتر را نیز از آن خود خواهد کرد ولی به نظر نمی رسد با پیشنهاد این مهاجم ۲۹ ساله موافقت شود.

دیلی میل معتقد است این تقاضای صلاح را باید به معنای پایان کار احتمالی او در لیورپول دانست و او قصد دارد سال بعد راهی یکی از تیم های بزرگ فوتبال اسپانیا شود.

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال