شرط پدیده دورتموند برای حضور در منچستریونایتد

به گزارش میرر، جیدون سانچو در صورت عدم حضور منچستریونایتد در چمپیونزلیگ با انتقال به این تیم موافقت نخواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه از باشگاه منچستریونایتد به عنوان یکی از جدی‌ترین مقاصد احتمالی جیدون سانچو، پدیده انگلیسی بوروسیا دورتموند یاد می‌شود، روزنامه میرر می‌گوید در صورت عدم راه‌یابی یونایتد به لیگ قهرمانان اروپا، سانچو با انتقالش به این تیم موافقت نخواهد کرد چرا که می‌خواهد به بازی کردن در چمپیونزلیگ ادامه دهد.

این صحبتها در حالی مطرح است که جیدون سانچو بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل فوق‌العاده در دورتموند با به ثمررساندن ۱۷ گل و ۱۹ پاس گل، بر اساس انتظارها در تابستان آتی این باشگاه آلمانی را ترک کرده و به کشورش انگلیس بازخواهد گشت. از دو باشگاه یونایتد و چلسی به  عنوان مقاصد احتمالی او یاد شده است هر چند بخت شیاطین سرخ در جذب سانچو بیشتر به نظر می‌رسید.

اما میرر می‌گوید سانچوی ۲۰ساله بیش از هر چیز به بازی کردن در لیگ قهرمانان علاقه‌مند است و در صورتیکه شاگردان سولسشر فصل آینده در این رقابتها حضور نداشته باشند او به هیچ وجه حاضر به ترک دورتموند و انتقال به اولدترافورد نخواهد شد.

این روزنامه انگلیسی می‌گوید پیش از شروع بحران  کرونا و تعطیلی رقابتهای فوتبال در  کشورهای مختلف، یونایتد به سانچو اطلاع داده بود که حاضر است به او دستمزدی معادل ۴۰۰هزار پوند در هفته پرداخت کند.

بیشتر بخوانید:

بازی لیون - یوونتوس، بمب بیولوژیک کرونا بود!

تگ ها


جیدون سانچو بروسیا دورتموند فوتبال جهان نقل و انتقالات منچستر یونایتد بورسیا دورتموند لیگ برتر Bundesliga فوتبال