شرط کادر پزشکی استقلال برای بازگشت چه بود؟

کادر پزشکی باشگاه استقلال برای بازگشت به این تیم خواهان رسانه‌ای شدن احکام انضباطی سه بازیکن خاطی استقلال شده بود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، هرچند اسماعیل خلیل زاده رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال امروز اعلام کرد امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال به کار خود در این باشگاه بازگشته است، نوروزی توافقی برای بازگشت به استقلال نداشته است.

کادر پزشکی استقلال بعد از حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا و در بازگشت از کشور قطر در فرودگاه چالش‌هایی با سه بازیکن استقلال داشتند و درگیری‌هایی هم صورت گرفته بود. البته باشگاه استقلال سه بازیکن خاطی را جریمه کرد که آنها هم درخواست استیناف دادند.

احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال درباره دلیل جدایی دکتر نوروزی و دکتر ستوده از استقلال گفت: اصرار دوستان کادر پزشکی بود که حکم انضباطی سه بازیکن باید رسانه‌ای شود ولی من این کار را حرفه‌ای نمی‌دانستم و صِرف ابلاغ را تمام شده می‌دانستم چون باید جرایم در امور مالی بنشیند و از قراردادها کسر شود.

وی افزود: بنده سه شب پیش با دکتر نوروزی صحبت و خواهش کردم به تیم برگردد و حتی بنده از طرف بازیکنان از او عذرخواهی کردم. به ایشان گفتم شما برای استقلال زیاد زحمت کشیده‌اید و استقلال هم در هویت بخشی به شما عمل کرده است. ایشان اصرار داشت می‌خواهم امسال نباشم. از من اصرار و از او انکار.

بیشتر بخوانید:

نادری از جیب خودش پول رضایت نامه را داد

خلیل زاده: در حال بازنگری قراردادها هستیم

 

 

تگ ها


امین نوروزی کاوه ستوده تیم فوتبال استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال