شرط یک پرسپولیسی برای بخشیده شدن فرشاد احمدزاده از سوی هواداران

یکی از پیشکسوتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره دلخوری هواداران پرسپولیس از فرشاد احمدزاده و راه حل عبور این بازیکن از این فضا صحبت کرد....

مربی سابق تیم فوتبال امید ایران معتقد است انتخاب کالدرون می تواند چهارمین قهرمانی پیاپی پرسپولیس در لیگ را رقم بزند.

به گزارش مدال، رضا شاهرودی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در رابطه با حضور گابریل کالدرون روی نیمکت سرخپوشان گفت: خب اینطور که در خبرگزاری ها شنیدم کارنامه خوبی داشته و در تیم های خوبی مربیگری کرده. امیدوارم بتواند موفق عمل کند و قطعا کریم باقری می تواند در این زمینه به او کمک کند. چون کریم چهار سال در پرسپولیس بوده و با برانکو کار کرده.

او حرف هایش را با تمجید از انتخاب کالدرون ادامه داد و افزود: قبلا هم گفته بودم گزینه خارجی پس از برانکو بهتر است. امیدوارم هواداران هم که سال های خوبی با برانکو داشته اند، از سرمربی جدید تیم حمایت کنند تا هم در لیگ، هم در آسیا و هم در جام حذفی موفق باشیم.

از رضا شاهرودی در این رابطه پرسیدیم که آیا می داند چه کسانی در سال 2013 با حضور کالدرون روی نیمکت پرسپولیس مخالفت کردند که او توضیح داد:  نه من در جریان نیستم ولی امیدوارم انتخاب کالدرون یک تصمیم جمعی باشد، چون وقتی همه با هم اتحاد داشته باشند، احتمال موفقیت بیشتر می شود. الان هم باید کمک شود تا تمرینات بدنسازی و اردوهای پیش فصل خیلی سریع شروع شوند.

او سپس با اشاره به بیرانوند و زمزمه هایی که مبنی بر خروجش از باشگاه وجود دارد، افزود: امیدواریم بیرانوند تمدید کند ولی اگر هم خواست جدا شود، برای ما خیلی زحمت کشیده و باید از او تشکر کنیم. خود ما هم در چنین شرایطی بوده ایم و بازیکن دوست دارد که وقتی پیشنهادهای خوبی دارد، به خارج از کشور برود. اگر رفت هم باید تشکر ویژه از او داشت، چون خیلی برای پرسپولیس در سال های اخیر زحمت کشیده است.

شاهرودی ادامه داد: به زودی کالدرون به گود می آید و  باید امکانات و خواسته هایی که مدنظرش است فراهم شود تا قدرتمند ظاهر شویم و امسال هم قهرمان شویم.

آیا پرسپولیس برای چهارمین مرتبه شانس قهرمانی دارد؟ پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در واکنش به این سوال تاکید کرد: بله صد در صد می شود. بازیکنان همه هستند و چون چند سال کنار هم بازی کرده اند، شرایط بسیار خوب است. این را هم بگویم هر بازیکنی عاشق این است که بیاید و در پرسپولیس بازی کند.

در تمرین اول پرسپولیس فرشاد احمدزاده حضور نداشت ولی تماشاگران علیه او شعار دادند. توصیه شما به عنوان یک پیشکسوت به احمدزاده و هواداران تیم چیست. شاهرودی در پاسخ به این سوال گفت: در یک برهه ای چند بازیکن از تیم رفتند و این در شرایطی بود که پنجره هم بسته بود. بالاخره هوادار حس هواداری دارد. این ها آن موقع می توانستند بمانند. اما الان هم آمده و عذرخواهی کرده. توصیه ام این است که یک بار دیگر عذرخواهی کند و با تمام قدرتش در فصل جدید کار کند. اینقدر باید خوب کار کند تا هواداران او را ببخشند. به هر حال الان قرارداد احمدزاده بسته شده و باید شرایط طوری فراهم شود که به تیم کمک شود.

اخبار مرتبط:

واکنش پیشکسوتان پرسپولیس به انتخاب کالدرون

تگ ها


پرسپولیس رضا شاهرودی فرشاد احمدزاده گابریل کالدرون پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال