شرفی: جای شفر بودم یک مشت به اومی زدم/مگر در قرارداد حسینی نوشته بازی کند؟

سرمربی اسبق تیم فوتبال استقلال تهران گفت: عده ای می خواهند از شفر یک فرد بی اعصاب و غیر قابل کنترل بسازند ......

سرمربی اسبق تیم فوتبال استقلال تهران گفت: عده ای می خواهند از شفر یک فرد بی اعصاب و غیر قابل کنترل بسازند.

اصغر شرفی در گفت و گو با خبرنگار مدال درباره عملکرد وینفرد شفر اظهار داشت: شفر خیلی خوب کار کرده است و برای اینکه کارش را بطور دقیق ارزیابی کنیم باید به او زمان بدهیم. فوتبال شفر از فوتبال ما جلوتر است اما عده ای می خواهند او را بی اعصاب و غیر قابل کنترل معرفی کنند. خبرنگار می رود و به او می گوید آیا شما آلزایمر دارید؟ من جای شفر بودم با یک مشت جواب آن سوال را می دادم چون این حرف توهین به یک تیم بزرگ و میلیون ها هوادار است.

وی افزود: به نظر من برخی از استقلالی ها بی معرفت هستند که این روزها علیه سرمربی خود موضع می گرند. آنها یادشان رفته که سال قبل با همین مربی چه روزهای خوبی داشتند؟مگر مربیگری خم رنگرزی است؟ باید اجازه داد شفر کارش را دنبال کند. همانطور که به کی روش فرصت دادیم و نتیجه اش را گرفتیم.

شرفی درباره اعتراض شب گذشته سید حسین حسینی نیز گفت:بازیکن فقط حق دارد به عدم رعایت مفاد قرارداد خود معترض شود. آیا در قرارداد ایشان نوشته شده که باید فیکس بازی کند؟مگر نگفته می خواهم بروم؟ من جای مدیر باشگاه استقلال باشم همین امروز پولش را می دهم و می گویم خداحافظ. این تیم میلیون ها طرفدار دارد و جای این بازی ها نیست. الان رحمتی خوب کار می کند. مربی مگر دیوانه است گلر آماده و کاپیتان خودش را عوض کند؟ رحمتی برای خودش کسی است و اگر قربانی نظم و انضباط کی روش نمی شد الان هنوز در دروازه تیم ملی بود.

تگ ها


استقلال فوتبال