شرفی: صیادمنش انگار در کوچه بازی می کرد!

اصغر شرفی مربی اسبق تیم‌ملی از بازی ملی‌پوش جوان کشورمان تمجید کرد....

مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد که قضاوت کردن در مورد سرمربی جدید تیم ملی زود است.

به گزارش مدال، اصغر شرفی در خصوص برد 5 بر صفر تیم ملی برابر سوریه گفت: ما 10 سال بود که آنها را شکست نداده بودیم، نمی‌دانم سوریه با نفرات اصلی بازی کرد یا خیر ولی مهم این بود که چنین نتیجه‌ای ثبت شد. کاری به نتیجه ندارم اما بچه‌ها خوب بازی کردند و کارهای ترکیبی هم خیلی خوب بود. به اللهیار صیادمنش بازیکن 18 ساله تیم ملی هم تبریک می‌گویم، این بازیکن یک گل زد و بعد از گل طوری واکنش نشان داد که انگار در کوچه فوتبال بازی می‌کند. این نشان داد که صیادمنش اعتماد به نفس بالایی دارد.

وی تاکید کرد: مسئله مهم در تیم ملی این است که خودخواهی و لوس بازی در بین بازیکنان از بین رفته و این کار را کی‌روش انجام داد. در تیم ما کسی دنبال کار فردی و نشان خودش نیست و کار گروهی به خوبی انجام می‌شود. بازیکنان هم در این مسابقه نمایش خوبی داشتند و این برد در اولین بازی که مربی جدید روی نیمکت تیم ملی حضور داشت خوب بود.

شرفی در خصوص اینکه آیا مارک ویلموتس انتخاب خوبی برای تیم است، اظهار داشت: این شرافتمندانه نیست که در مورد ویلموتس قضاوت منفی داشته باشیم. اصولا تغییرات خوب است و بعد از 8 سال همکاری، بازیکنان و کی‌روش از کار با یکدیگر خسته شده بودند. ما نیاز به تغییر داشتیم و حالا هم قضاوت در مورد مربی جدید زود است. ویلموتس بازیکن خوبی بود ولی کارنامه مربیگری وی درخشان نیست. برای قضاوت باید منتظر بمانیم، امیدوارم تیم ملی با این مربی موفق باشد. در ضمن فراموش نکنیم که تیم ما سی، چهل بازیکن خوب دارد.

اخبار مرتبط:

رونمایی از دستمزد سالیانه صیادمنش در فنرباغچه

صیادمنش: گلزنی برای تیم ملی لذت بخش است

تگ ها


تیم ملی فوتبال ایران اللهیار صیادمنش دیدار دوستانه ایران سوریه اصغر شرفی مارک ویلموتس فوتبال