شرمندگی رئیس بایرن مونیخ از اتفاقات بازی با هوفنهایم

کارل هاینس رومینیگه، رئیس باشگاه بایرن مونیخ نسبت به اتفاقات عجیب دیدار مقابل هوفنهایم واکنش نشان داد....

به گزارش مدال، امشب دیدار هوفنهایم مقابل بایرن مونیخ به شکلی عجیب و غیرقابل باور به پایان رسید. در حالیکه بایرن مونیخ با ارائه نمایشی درخشان با شش گل پیش بود، هواداران این تیم بنرهایی با مضمون توهین به دتمار هوپ، مالک باشگاه هوفنهایم را در ورزشگاه برافراشتند که این رفتار باعث متوقف شدن جریان بازی شد. کارل هاینس رومینیگه چدین بار از مالک هوفنهایم عذرخواهی کرد و حالا نیز مدعی شد بایرن مونیخ به شدت با این اتفاقات برخورد خواهد کرد.

کارل هاینس رومینیگه گفت: "من واقعا به خاطر اتفاقاتی که رخ داد شرمنده هستم و در واقع هیچ عذر و بهانه ای به خاطر چنین رفتارهایی وجود ندارد. بعد از اتفاقاتی که امروز رخ داد باید دوباره در مورد همه چیز تفکر کنیم، انگار چشم هایمان برای مدت های زیادی ست که بسته شده است.

باشگاه با احتیاط و هوشیاری کامل در برابر این اتفاقات عمل خواهد کرد. این چهره زشتی از بایرن مونیخ است. اما بازیکنان بایرن مونیخ با رفتاری که نشان دادند همه چیز را ثابت کردند و این یک نشانه کامل از باشگاه ما بود. من بارها از دتمار هوپ عذرخواهی کردم و ما با شدت تمام به این اتفاقات واکنش نشان خواهیم داد."

بیشتر بخوانید:
بورنموث ۲ چلسی 2؛ فرار یاران لمپارد از شکست
هوفنهایم ۰ بایرن مونیخ 6؛ نمایش تماشایی بایرن در شب جنجالی بوندسلیگا

تگ ها


کارل‌هاینس رومینیگه بایرن مونیخ فوتبال جهان بوندسلیگا هافنهایم بورسیا دورتموند بایرن مونیخ بورسیا دورتموند-بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال