شروط داریوش یزدانی برای حضور در استقلال؛ تضمینی در کار نیست

شفر پس از شنیدن شروط داریوش یزدانی از آوردن او به تهران پشیمان شده است ......

شفر پس از شنیدن شروط داریوش یزدانی از آوردن او به تهران پشیمان شده است.
در روز‌های ابتدایی هفته گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه استقلال درصدد است از یک مربی داخلی تحصیلکرده (در رشته فوتبال) در خارج از کشور دعوت به همکاری کند. منابع نزدیک به باشگاه با رد این خبر به نوعی درصدد برآمدند تا موضوع را سربسته نگه دارند ولی انتشار چند خبر از داریوش یزدانی و صفحه رسمی اش در فضای مجازی این باور را ایجاد کرد استقلال دنبال او است.
فردی که دوست مشترک داریوش یزدانی و یکی از مسئولان باشگاه استقلال بوده با پیشنهاد این پیشکسوت برای برون ‌رفت از وضعیت فعلی و تنها نماندن شفر آن‌ها را معرفی کرده است. در نهایت ساشا شفر، پسر سرمربی استقلال، در تماسی تلفنی با داریوش ارتباط را با او در ایالت تگزاس برقرار می‌کند.
داریوش که در جریان این مسائل بود از این تماس متعجب نشده و پس از گپ کوتاهی با ساشا با خود شفر حرف می‌زند. او درباره شرایطی که برای بازگشت به تهران و استقلال داشته می‌گوید؛ اینکه پس از ۴ سال همکاری با باشگاه آستین تگزاس و سرمربیگری تیم زیر ۱۵ سال این باشگاه به تازگی قرارداد سه ساله اش را با آن‌ها تمدید کرده و برای خروج از آمریکا تضمین می‌خواهد. شفر که در یک سال اخیر با وضعیت کار در تهران و باشگاه‌های ایران آشنا شده پس از شنیدن شروط داریوش برای یزدانی آرزوی موفقیت کرده و از آوردن او به تهران پشیمان می‌شود. شرایط مالی بد این روز‌های استقلال، عدم ثبات در مدیریت باشگاه و مسائلی از این دست همگی رأی شفر را زد و برای یزدانی ابراز موفقیت کرد.
این پرونده البته هنوز کامل بسته نشده است اما با توجه به قرارداد یزدانی در آمریکا بعید است که یزدانی در شرایط فعلی حضور در استقلال را به قراردادش در آمریکا ترجیح بدهد به ویژه آنکه خود وینفرد شفر هم پایش این روزها روی پوست خربزه است.

تگ ها


استقلال فوتبال