شروط شروع لیگ فوتبال کره جنوبی اعلام شد

به فاصله کمتر از ۴۵ روز تا شروع لیگ فوتبال کره جنوبی، امروز فدراسیون فوتبال این کشور از لزوم تست کرونا برای تمامی تیم ها خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیگ بر فوتبال کره جنوبی از روز هشتم می آغاز خواهد شد. در روزهای اخیر شاهد برگزاری بازی دوستانه ای در کره نیز بودیم.

 در جریان دیدار تیم های سوون اف سی و ابنچئون یونایتد، قوانین جالبی اجرا شد که برای اولین بار در فوتبال دنیا شکل عملی به خود می‌گرفت؛ از جمله رعایت فاصله فیزیکی در مراسم ابتدای بازی، عدم صحبت بین بازیکنان در جریان مسابقه و همچنین بطری های آب مجزا برای هر فوتبالیست.

فدراسیون فوتبال کره جنوبی امروز اعلام کرد که پیش از شروع لیگ، تمام ۲۲ تیم حاضر در Kleague باید تست کرونا را انجام بدهند. پیش بینی می شود که ۱۱۴۲ نفر تحت تست کوئید ۱۹ قرار بگیرند. این تعداد، تمامی فوتبالیست ها، مربیان، داوران، مسئولان تدارکات تیم ها و همه کسانی که به هر شکلی به یک بازی فوتبال وابسته خواهند بود را شامل می شود.

فدراسیون فوتبال کره قرار است هزینه تیم ها برای تست کرونا را متقبل شود. تیم ها نیز باید تا قبل از اول می، نتایج را به اطلاع برسانند. پس از انجام تست، تیم ها برای شرکت در لیگ مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

 در صورتی که نتایج همگی منفی باشند، به تیم اجازه حضور در لیگ داده خواهد شد و در صورتی که در یک تیم، بازیکن یا بازیکنانی، کرونا مثبت اعلام شوند، تیم باید به مدت دو هفته در قرنطینه قرار بگیرد.  پس از این دو هفته، تنها بازیکنانی که تست کرونای شان منفی اعلام شود، حق حضور در بازی ها را خواهند داشت.

همچنین هر زمان تست کرونای بازیکنی مثبت اعلام شود، بازی تیم او به تعویق خواهد افتاد.

بیشتر بخوانید:

توضیح سهیل مهدی درباره جلسه‌اش با ستاد کرونا

شفر: بازی های باشگاهی تا قبل شهریور آغاز شوند

 

 

تگ ها


کره جنوبی فوتبال جهان فوتبال