شروع تمرینات عمومی لیگ برتر؛ از چند روز آینده

به گزارش رسانه‌های انگلیسی، مجوز تمرین عمومی برای تیمهای لیگ برتر انگلیس به زودی صادر می‌شود و شکل تمرینات به دوران پیش از کرونا برخواهد گشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،  تیمهای لیگ برتر انگلیس تمرین در گروه‌های کوچک را از این هفته آغاز کردند و حالا رسانه‌های این کشور می‌گویند مجوز تمرینهای عمومی این تیمها به زودی صادر خواهد شد. بر اساس این گزارش‌ها، قرار است در هفته پیش رو مجوز تمرینهای گروهی این تیمها صادر شود تا آنها بتوانند خود را برای شروع مجدد لیگ برتر آماده کنند. شروع مجددی که تاریخ آن اواخر خرداد اعلام شده است.

اولیور دودن، وزیر فرهنگ بریتانیا اعلام کرده که مجوز تمرینهای عمومی به زودی صادر خواهد شد. او در این باره گفت:" من امیدوارم در صورت موافقت نهادهای سلامت عمومی کشور، اواخر این هفته یعنی تا روز یکشنبه بتوانیم به باشگاه‌ها اعلام کنیم که تمرینات عمومی را چطور می‌توانند از سر بگیرند. این مجوز برای ورزش‌های قهرمانی صادر خواهد شد. اگر بتوانیم با رعایت همه مسائل ایمنی و بهداشتی این کار ار انجام بدهیم، شروع مجدد لیگ از اواخر خرداد ممکن خواهد شد".

وزیر فرهنگ بریتانیا همنین اشاره کرد که برگزاری بازی‌ها پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاچی‌ها فرصتی فراهم کرده که برخی از مسابقات لیگ برتر از تلویزیونهای عمومی این کشور، به صورت رایگان پخش شود تا افراد بیشتری بتوانند آن را تماشا کرده و در دوران قرنطینه کرونا روحیه پیدا کنند.

بیشتر بخوانید:
رسمی؛ خداحافظی قاتل بارسلونا از دنیای فوتبال
تخفیف بزرگ ستاره آلمانی به بایرن مونیخ
تمدید قرارداد نویر چگونه به بارسلونا کمک می کند؟

تگ ها


لیگ برتر انگلستان ویروس کرونا فوتبال جهان انگلیس کرونا لیگ برتر فوتبال