شروع تمرین اتلتیکو بدون بازیکن کرونایی

باشگاه اتلتیکو مادرید اولین جلسه تمرین خود بعد از قرنطینه را برگزار کرد درحالیکه لودی بازیکن این تیم که به کرونا مبتلا شده در این جلسه تمرینی غایب بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه اتلتیکو مادرید دیروز اولین جلسه تمرینی خود بعد از تطیلی فعالیت‌های فوتبالی به دلیل اپیدمی کرونا را برگزار کرد. این در حالی است که تایید شده نتیجه تست کرونای رنان لودی، بازیکن برزیلی این تیم مثبت بوده است.

بازیکنان اتلتیکو مادرید دیروز به مجموعه تمرینی این تیم آمده و از طرف کادر فنی و مسئولین باشگاه مورد استقبال قرار گرفتند. ولی لودی در این تمرین غایب بود. این مدافع ۲۲ساله برزیلی به گزارش مارکا فاقد علائم کرونا است ولی با توجه به مثبت شدن آزمایش او، فعلا در خانه خواهد ماند و بعد از منفی شدن تست کرونایش اجازه حضور در مجموعه تمرینی اتلتیکو را پیدا خواهد کرد.

باشگاه اتلتیکو مادرید درباره وضعیت سلامت لودی یک توییت منتشر کرده و در آن نوشت:" رنان لودی از خانه خود به شما سلام می‌کند. به زودی در زمین بازی می‌بینم‌تان".

لودی در فصل جاری در تیم دیگو سیمئونه یک بازیکن فیکس بوده و در  هر  ۲۰ بازی اتلتیکو در لالیگا به عنوان بازیکن فیکس به میدان فرستاده شده است.

بازیکنان اتلتیکو دیروز با حضور در مجموعه تمرینی این تیم در چند زمین چمن به تمرین پرداختند و به این ترتیب قواعد فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کردند.

بیشتر بخوانید:

خبر بد برای اتلتیکومادرید و اینتر درباره کاوانی

تست کرونای بازیکن اتلتیکومادرید مثبت اعلام شد

 

 

تگ ها


ویروس کرونا کرونا کرونا فوتبال فوتبال جهان اتلتیکو مادرید فوتبال