شروع درخشان رونالدو، پایانی کابوس وار! (عکس)

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس در دیدار برابر لاتزیو مصدوم شد....

به گزارش "ورزش سه"، روزهای پرفراز و نشیب یوونتوس در سری آ ادامه دارد و این تیم عصر امروز در حالیکه فاصله ای تا کسب سه امتیاز برابر لاتزیو نداشت، در دقیقه ۹۵ دروازه خود را باز شده دید و در نهایت به تساوی ۱-۱ برابر بیانکوچلستی رضایت داد.

تنها گل یوونتوس را در این دیدار کریستیانو رونالدو در نیمه اول و با یک قطع توپ هوشمندانه روی ارسال خوان کوادرادو به ثمر رساند و البته بیانکونری در نهایت سه امتیاز مهم را در ثانیه های پایانی از دست داد.

البته ستاره پرتغالی در ادامه باز هم فرصت های مناسبی برای گلزنی داشت، اما یک بار ضربه او به دیرک دروازه لاتزیو نیز برخورد کرد. اما در نهایت در دقیقه ۷۶ بود که کریستیانو رونالدو دچار مصدومیت شده و جای خود را به پائولو دیبالا، ستاره آرژانتینی یوونتوس داد.

البته به نظر می رسید مصدومیت رونالدو خیلی هم جدی نیست و آندره پیرلو بیشتر به علت رعایت مسائل احتیاطی این بازیکن را تعویض کرده است. اما بیرون رفتن کریستیانو رونالدو برای یوونتوس بدیمن بود و این تیم در دقیقه ۹۵ گل تساوی را دریافت کرد.  

ستاره پرتغالی که در چند بازی یوونتوس در این فصل به علت ابتلا به ویروس کرونا غایب بود، در محموع شروع فوق العاده ای داشته و تا همینجا شش بار دروازه رقبا را باز کرده و دو پاس گل نیز ارسال کرده است. در کل در سال جدید کریستیانو رونالدو در ۳۳ بازی ۳۹ بار برای یوونتوس موفق به گلزنی شده است. البته نتایج اخیر نشان می دهد تیم اندره پیرلو برای کسب موفقیت در ادامه فصل به چیزی فراتر از تنها درخشش کریستیانو رونالدو نیاز دارد.

تگ ها


کریستیانو رونالدو یوونتوس