شروع دوباره اردوی کمانداران پارالمپیکی بعد از ۸ ماه

پاراکماندارانی که برای حضور در پارالمپیک توکیو کسب سهمیه کرده‌اند بعد از هشت ماه وقفه و پشت سر گذاشتن یک مرحله اردوی نصف و نیمه، از اواخر آبان ماه وارد اردوی متمرکز می‌شوند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، کادر فنی تیم ملی پاراتیروکمان با موافقت کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون تیروکمان، آغاز اردوهای این تیم از ۲۳ آبان ماه را در برنامه قرار داده تا بعد از هشت ماه اردوهای متمرکز پاراکمانداران از سر گرفته شود.

این اردو با حضور ۶ نفر از پاراکماندارانی که کسب سهمیه کرده‌اند در جزیره کیش آغاز می‌شود و به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت.

علی سینا منشا زاده و رمضان بیابانی (کامپوند)، غلامرضا رحیمی و اصغر زارعی نژاد (ریکرو)، فرزانه عسگری (ریکرو - جایگزین مرحوم راضیه شیرمحمدی) و محمدرضا زندی (کلاس w۱) نفرات حاضر در این اردو هستند. زهرا نعمتی دیگر پاراکمانداری است که سهمیه پارالمپیک توکیو را در اختیار دارد اما با هماهنگی صورت گرفته وی در این اردو حضور نخواهد داشت تا بتواند تمریناتش را با تیم ملی تیروکمان و برای حضور در رقابت‌های کسب سهمیه المپیک پیگیری کند.

آخرین اردویی که اعضای تیم ملی پاراتیروکمان در آن شرکت داشتند، اسفندماه سال گذشته در جزیره کیش برگزار شد. آن اردو به دلیل شیوع ناگهانی کرونا و احتمال مسدود شدن خطوط هوایی زودتر از موعد مقرر به پایان رسید تا اردونشینان بتوانند به زادگاه خود بازگردند.

البته مهرماه گذشته برگزاری یک مرحله اردوی برای تیم ملی پاراتیروکمان پیش بینی شد اما این اردو به خاطر بحران کرونا در همان روزهایی ابتدایی تعطیل اعلام شد. بدین ترتیب اردوی پیش رو اولین اردوی جدی و رسمی پاراکمانداران بعد از ۸ ماه به حساب می‌آید.

مجید کهتری هدایت تیم ملی پاراتیروکمان را بر عهده دارد.

بیشتر بخوانید:

برگزاری هفته نخست لیگ‌برتر تیراندازی به اهداف پروازی

آغاز تمرینات تیم ملی تپانچه از شنبه

 

 

تگ ها


پاراتیروکمان بازیهای پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو جزیره کیش اردوی تدارکاتی