شروع رویایی شفر در آزادی

لیست طولانی مصدوم ها، فشردگی مسابقات و در اختیار نداشتن بازیکنان ملی پوش طی روزهای گذشته باعث شده بود تا هواداران استقلال در انتظار روزهای سختی در دیدارهای ابتدایی سال باشند؛ اما این اتفاق رخ نداد و شفر و شاگردان او شروعی رویایی در ابتدای سال جدید رقم زدند ......

لیست طولانی مصدوم ها، فشردگی مسابقات و در اختیار نداشتن بازیکنان ملی پوش طی روزهای گذشته باعث شده بود تا هواداران استقلال در انتظار روزهای سختی در دیدارهای ابتدایی سال باشند؛ اما این اتفاق رخ نداد و شفر و شاگردان او شروعی رویایی در ابتدای سال جدید رقم زدند.
استقلال بعد از یک بازگشت به موقع برابر نفت تهران، در دیدار با الریان نیز عملکردی مشابه آنچه از آنها انتظار داشتیم ارائه کرد و توانست به سه امتیاز با ارزش این دیدار خانگی دست پیدا کند تا به این ترتیب صعود خود را قطعی کرده باشد.
وینفرد شفر که روز گذشته بیش از گذشته محبوبیت خود را احساس می کرد، با شروع رویایی خود در سال جدید توانسته استقلالی ها را به سال 97 امیدوار کند. سرمربی استقلال که حالا صدرنشینی و صعود از گروه مرگ لیگ قهرمانان را با بازیکنان خود تجربه کرده، در جریان دیدار با الریان پر شورتر از همیشه کنار خط حضور داشت و با هیجان های خود، سکوها و بازیکنان را به کسب پیروزی ترغیب کرد.
شادی های غیرمنتظره و افت و خیزهای شفر در کنار زمین باعث شد تا موهای شیر آلمانی استقلال در کنار زمین به کمک باد بهاری ورزشگاه آزادی قاب های کمتر دیده شده ای از سرمربی استقلال ثبت کند تا این پیرمرد آلمانی از همیشه در کنار خط دیدنی تر باشد.

تگ ها


اخبار روز استقلال AFC Champions League فوتبال