شروع رویایی یورو برای مهاجم ایتالیا (عکس)

ستاره لاتزیو موفق به گلزنی در دیدار افتتاحیه یورو ۲۰۲۰ شد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ایتالیا موفق شد با نتیجه سه بر صفر ترکیه را در دیدار افتتاحیه یورو ۲۰۲۰ شکست دهد. این دیدار که در ورزشگاه المپیکوی رم برگزار شد، در نیمه اول گلی در پی نداشت اما شاگردان مانچینی در ۴۵ دقیقه دوم سه بار دروازه حریف را باز کردند.

بعد از گل اول ایتالیا که با اشتباه مدافع حریف به ثمر رسید؛ چیرو ایموبیله در دقیقه ۶۶ با یک جایگیری به موقع، ریباند شوت اسپینازولا را که با عکس العمل خوب دروازه بان ترکیه همراه شده بود را با یک شوت دقیق به گل دوم ایتالیا تبدیل کرد.

این چهارمین گل مهاجم ۳۱ تیم ملی ایتالیا در ۵ بازی اخیر بود؛ ضمن اینکه ایموبیله با گلزنی در این دیدار، موفق شد برای اولین بار در یک تورنمنت بزرگ (جام جهانی – یورو) برای تیم ملی کشورش گلزنی کند.

این پایان شب رویایی مهاجم لاتزیو نبود؛ ایموبیله روی گل سوم تیمش هم نقش مهمی ایفا کرد و لورنزو اینسینیه در دقیقه ۷۹ روی پاس موفق به باز کردن دروازه ترکیه شد. به این ترتیب دیدار افتتاحیه یورو ۲۰۲۰ با یک گل و یک پاس گل به رویایی ترین شکل ممکن برای ایموبیله به پایان رسید.

گفتنی است که این چهاردهمین گل ملی ایموبیله بود؛ گلی که باعث شد این مهاجم در کنار بالوتلی، بهترین گل تیم ملی ایتالیا در بین بازیکنانی که هنوز در حال انجام بازی هستند لقب بگیرد.

تگ ها


ترکیه تیم ملی ترکیه تیم ملی ایتالیا