شروع فصل جدید سری‌آ و هدایت دو تیم از طریق تلفن!

در هفته نخست فصل جدید رقابت‌های سری‌آ ایتالیا دو مربی بزرگ از دو تیم مطرح روی نیمکت تیم‌های تحت رهبری‌شان نخواهند نشست و تنها راه ارتباطی آنها با تیم‌هایشان تماس تلفنی خواهد بود...

شروع فصل جدید سری‌آ و هدایت دو تیم از طریق تلفن!

به گزارش مدال؛ تب فوتبال در ایتالیا از امشب با دیدار یوونتوس و پارما از سر گرفته می‌شود اما در هفته اول مسابقات دو سرمربی معروف نمی‌توانند تیم‌های خود را همراهی کنند؛ «مائوریتسیو ساری» و «سینیشا میهایلوویچ» در هفته نخست سری‌آ روی نیمکت یوونتوس و بلونیا نخواهند نشست و باید دید چگونه با دستیاران خود در جریان بازی در ارتباط خواهند بود.

پنجشنبه شب بود که باشگاه یوونتوس با بیانیه‌ای اعلام کرد که «مائوریتسیو ساری» سرمربی این تیم کماکان تحت درمان است و قادر به همراهی بیانکونری در دیدار روز شنبه برابر پارما و البته دیدار هفته دوم برابر ناپولی نیست. سرمربی ایتالیایی در مرکز تمرینی کونتی‌ناسا حضور داشت اما در اتاقی جدا تمرینات شاگردانش را از طریق تصاویر ویدیویی مشاهده می‌کرد و با تلفن با دستیارانش در ارتباط بود.

این در حالی‌ست که قوانین ارتباط مربیان با دستیاران مشخص است؛ مربیانی که به دلیل محرومیت قادر به همراهی تیم خود نیستند اجازه ارتباط تلفنی با نیمکت را ندارند ولی در شرایط خاص مانند بیماری - که ساری به همین علت روی نیمکت نخواهد بود - می‌توانند با تلفن با دستیاران خود مرتب در حال تماس باشند.

از طرفی دیگر «سینیشا میهایلوویچ» سرمربی بلونیا که مراحل درمانی بیماری سرطان خون را پشت سر می‌گذارد هم شرایط مشابه سرمربی یوونتوس دارد و نمی‌تواند تیمش را همراهی کند. او در این مدت از تخت بیمارستان ویدیو تمرینات تیمش را دنبال کرد و با آنها تلفنی در ارتباط بود.
به این ترتیب در هفته نخست سری‌آ دو سرمربی خارج از ورزشگاه با تلفن تیم‌های خود را هدایت خواهند کرد و باید دید چه نتیجه‌ای حاصل می‌شود.

بیشتر بخوانید:

پارما – یوونتوس؛ خواهران غریب

تگ ها


سری آ مائوریتسیو ساری سینیشا میهایلوویچ سری آ فوتبال