شروع لیگ عمان بدون یک دقیقه تاخیر/لیگ ایران درگیر 90 به 10 دربی!

سازمان لیگ صفر تا صد ماجرای 90 به 10 را در دربی به استقلال سپرد! موضوعی که حداقل در دربی پیش رو نمی تواند اجرایی شود....

به گزارش خبرنگار مدال، سعید فتاحی اعلام کرده است که کلیه مسائل مربوط به بلیت فروشی در دربی 90 برعهده باشگاه استقلال است. زیرساخت ها مهیا شده و باشگاه استقلال  می تواند قانون 90 به 10 را اجرایی کند!
البته قطعا مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ پاسخی برای این موضوع که چگونه این قانون باید اجرایی شود، در حالی که بلیت فروشی به صورت الکترونیکی است و اساسا هیچ ساز و کاری در حال حاضر برای شناسایی هواداران نیست، ندارد.
لیگ امسال بسیار دیرتر از تاریخ مشخص شده برگزار شد. دلیلش هم این گونه اعلام شد که زیرساخت ها باید فراهم شود و تا زمانی که امکانات مورد نظر در استادیوم های مختلف مهیا نشود لیگ آغاز نخواهد شد.
لیگ نوزدهم بالاخره شروع شد و در حالی که تصور می شد تغییراتی اساسی در زیرساخت های فوتبال در ایران حاصل شده باشد، در دو هفته ابتدایی لیگ مشخص شد که تغییرات چندان هم قابل لمس نیست و فعلا تنها عایدی که برای لیگ ایران داشته است، شروع دیرهنگام لیگ بوده که نشان از عدم برنامه ریزی درست دارد!
محمد علی یحیوی، پیشکسوت استقلال که در حال حاضر به عنوان مربی در لیگ عمان و تیم مجیس مشغول به فعالیت است، روز گذشته و در گفت و گویی کوتاه با مدال، اظهار داشت: پیش از این هم گفته بودم که این جا همه چیز طبق برنامه در نهایت نظم و انضباط پیش می رود. لیگ امسال هم طبق برنامه از پیش تعیین شده در عمان، روز بیست و دوم شهریور، بدون حتی یک دقیقه تاخیر آغاز شد!
و اینجا است که مشخص می شود چگونه سرعت پیشرفت فوتبال در کشورهای حاشیه خلیج فارس تا این حد زیاد و غیر قابل تصور است!
اما اینجا در ایران، هنوز درگیر مهیا شدن زیرساخت ها هستیم! زیرساخت هایی که با گذشت 18 دوره از لیگ برتر هنوز آماده نشده اند تا بلیت فروشی ها قانونمند شوند، بانوان مان همچون سرتاسر دنیا اجازه ورود به استادیوم های فوتبال را داشته باشند، باشگاه های مان بتوانند از حق مسلم شان برای در احتیار قراردادن فقط 10 درصد استادیوم به هواداران حریف، برخوردار شوند، بازی های فینال مان در حد و اندازه لیگ های حرفه ای برگزار شود و هزار و یک نقصان دیگر که حتی تاخیر در برگزاری لیگ نوزدهم هم تاثیری بر مرتفع شدن این نقایص حداقل تا بدین لحظه نداشته است.

 

بیشتر بخوانید:

مدافع جنجالی غایب دیدار استقلال-نفت مسجدسلیمان

اصرار استراماچونی/مخالفت سرمربی ایتالیایی با پیشنهاد باشگاه استقلال

تگ ها


باشگاه استقلال باشگاه پرسپولیس قانون 90 به 10 دربی لیگ عمان لیگ ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال