شروع لیگ ممکن است تعداد مصدومین را بالا ببرد

پزشک تیم شهرخودرو خراسان معتقد است علیرغم حرف و حدیث هایی که درباره آغاز شود در حال حاضر شرایط خوبی برای شروع تمرینات گروهی وجود ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، مجید زاده رحیم، پزشک تیم شهرخودرو با اشاره به تعطیل بودن تمرینات این تیم گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا ، تمرینات بازیکنان این تیم با نظر کادر فنی به صورت انفرادی و البته با نظارت مجازی مربیان تیم انجام می شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر وضعیت شیوع کرونا در مشهد بر اساس گفته های متولیان این موضوع ، هنوز در مرحله قرمز است و این موضوع بر عدم شروع تمرینات گروهی تیم موثر بوده است.

زاده رحیم افزود: در حال حاضر برای ما سلامت بازیکنان و سایر اعضا تیم اولویت دارد. با این حال منتظر تصمیم گیری فدراسیون فوتبال برای از سر گیری یا لغو مسابقات نیز هستیم ، چرا که نمی توانیم تمرینات را خودسرانه آغاز کنیم.

وی ادامه داد: آنچه مهم است اینکه اگر قرار باشد مسابقات از سر گرفته شود، نمی توان مطمئن بود که بازیکنان یا مسئولان برگزار کننده مسابقات و سایر اعضا باشگاه ها ناقل این ویروس نباشند. به هر حال ما امکان تست گیری و از بازیکنان و پاسخ دهی در کوتاه مدت به ویژه در هنگام برگزاری مسابقات را هم فکر نمی کنم داشته باشیم و این موضوعات بر استرس بازیکنان موثر است.

زاده رحیم در پایان گفت: همین حالا هم که بازیکنان در منازل خود تمرین می کنند ، نسبت به شیوع ویروس کرونا استرس بالایی دارند، به غیر از این اگر قرار بر شروع مسابقات باشد فکر می کنم حداقل باید بازیکنان به یکماه تمرینات سخت بپردازند، چرا که بدن بازیکنان از شرایط فنی ادامه بازی ها بسیار عقب افتاده است و علاوه بر تمرینات تکنیکی ، آنها به بدنسازی نیز احتیاج دارند و شروع مجدد مسابقات در فاصله کوتاه ممکن تعداد مصدومین تیم ها را بالا ببرد.

تگ ها


شهر خودرو